8:4
    Štěpán VRÁNA
    (Svoboda)

FBC Kutná Hora B - Prague Amigos CRPA 8:4
branky: 1. Petr Baťa, 14. Adam Rowe, 19. Jan Danda, 31. Tomáš Hanuš, 40. Jan Danda, 41. Jan Mašín, 43. Jaroslav Bochníček, 45. Štěpán Vrána - 6. Jan Vilímec, 12. Martin Jirka, 39. Jakub Šlégl, 40. Martin Jirka; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 0 + Martin Svoboda 5:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Matěj Zmátlo ? - Jiří Zavadil ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 5:2
44:25 O vítězi už je prakticky rozhodnuto. Hlavně ke konci se hrál zajímavý florbal, kdy ale Kutná hora předvedla větší výdrž
44:17 GÓL FBC Kutná Hora B! 8:4
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #17 Štěpán Vrána, asistoval #23 Martin Svoboda (8:4)
42:36 Po větší argumentaci týmu Prague Amigos a hlavně vyloučeného hráče s číslem 89 následovala porada rozhodčích s oběma týmy. Výsledkem bylo odvolané vyloučení zmíněného hráče. Velký respekt pro Kutnou horu, která sama uznala, že faul nebyl na vyloučení.
42:20 Většina hráčů obou týmů je již vyčerpána a jednotlivé akce vznikají z osobních chyb, kdy je Kutná hora lépe využívá.
42:02 GÓL FBC Kutná Hora B! 7:4
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #2 Jan Danda (7:4)
40:17 I přes vyrovnání se Kutná hora nezalekla a ukazuje soupeři, že je tím lepším týmem. A to vše ve strašně krátkém čase.
40:16 GÓL FBC Kutná Hora B! 6:4
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #49 Jan Mašín, asistoval #68 Petr Baťa (6:4)
39:15 GÓL FBC Kutná Hora B! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #2 Jan Danda, asistoval #19 Jaroslav Bochníček (5:4)
39:00 GÓL Prague Amigos CRPA! 4:4
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #13 Tomáš Badin (4:4)
38:15 GÓL Prague Amigos CRPA! 4:3
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #16 Jakub Šlégl, asistoval #7 Jan Vilímec (4:3)
38:15 I přes vstřelený gól týmu Prague Amigos CRPA se hráči tohoto celkuz neradují, ba naopak zaznívají mezi nimi ostrá slova.
37:50 Hraje se styl hry ,,nahoru a dolů". Hráči jsou rozlítaní a hrají za všech svých zbylých sil.
34:00 Vyloučen hráč #93 Lukáš Menšík družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za sekání
32:25 S přibývajícím časem na časomíře přibývá i diskuzí s rozhodčím ze stran obou týmů. Zatím v rámci pravidel.
30:50 Hráči týmu Prague Amigos CRPA se ani po obdrženém gólu nevzdávají a stříleji velmi razantně
30:13 GÓL FBC Kutná Hora B! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #22 Tomáš Hanuš, asistoval #9 Adam Rowe (4:2)
29:18 Vyloučen hráč #9 Jan Štička družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za sekání
25:55 Oba týmy stále předvádí vyrovnané výkony, bohužel hřiště začíná chvílemi připomínat kluziště.
21:25 Hráč číslo 9 týmu FBC Kutná Hora předvádí výborné výkony a jeho přihrávky nacházejí cíl z jakékoliv pozice na hřišti.
20:04 A opět je potřeba další náhradní balonek. Pořádající tým se začíná bát, jestli bude s čím hrát i na dalších zápasech
19:38 Po vstřeleném gólu se hraje daleko rychleji, že si i jeden z přítomných diváků stoupl, aby lépe viděl.
18:09 GÓL FBC Kutná Hora B! 3:2
16:30 Oba týmy hrají vyrovnanou hru. Jen náhradních míčků ubývá rychleji a rychleji, zatímco tempo upadá
13:15 GÓL FBC Kutná Hora B! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #9 Adam Rowe bez asistence (2:2)
11:08 GÓL Prague Amigos CRPA! 1:2
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #88 Tomáš Tejnor (1:2)
05:53 Vyloučen hráč #23 Martin Svoboda družstva FBC Kutná Hora B na 5 minuty za sekání
05:53 Faul na kriminál byl i dle komentářů rozhodčích nechtěný, ale pravidla jsou neúprosná...
05:02 GÓL Prague Amigos CRPA! 1:1
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #7 Jan Vilímec, asistoval #27 Michal Vondra (1:1)
00:43 GÓL FBC Kutná Hora B! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #68 Petr Baťa, asistoval #20 Bohuslav Bochníček (1:0)