2

1

4.

Prague Amigos CRPA - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 4:3pn
branky: 12. Tomáš Badin, 22. Lukáš Menšík, 41. Jakub Špirka, N Martin Jirka - 7. Šimon Baumruk, 26. Filip Urban, 31. Tomáš Forejtek; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Aleš Jungmann ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #8 Dan Ježil , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Amigos CRPA hráč #89 Martin Jirka a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #37 Jaroslav Ptáček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Amigos CRPA hráč #13 Tomáš Badin , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #9 Šimon Baumruk , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Amigos CRPA hráč #89 Martin Jirka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #4 Petr Lávička a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Amigos CRPA hráč #7 Jan Vilímec , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
40:40 GÓL Prague Amigos CRPA! 3:3
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #34 Jakub Špirka, asistoval #89 Martin Jirka (3:3)
30:21 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 2:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #40 Tomáš Forejtek, asistoval #61 Zdeněk Dryák (2:3)
25:44 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 2:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #37 Jaroslav Ptáček (2:2)
23:55 Vyloučen hráč #88 Tomáš Tejnor družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za sekání
21:13 GÓL Prague Amigos CRPA! 2:1
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #93 Lukáš Menšík, asistoval #4 Jan Gross (2:1)
11:49 GÓL Prague Amigos CRPA! 1:1
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #13 Tomáš Badin bez asistence (1:1)
06:13 GÓL TEXAS LONGHORNS Sépiáci! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #8 Dan Ježil (0:1)