45
  • 45 44:36
    2

FT Sokol Praha-Břevnov - FbŠ Bohemians C 6:8
branky: 2. Jakub Milion, 18. Matěj Lankaš, 25. Jakub Rybka, 30. Daniel Bora, 34. Jakub Rybka, 41. Jakub Milion - 3. Daniel Menhart, 8. Matěj Pecha, 16. František Zub, 23. Vít Hlaváček, 28. Matěj Pecha, 33. Adam Čapka, 40. Ondřej Uchytil, 43. Vít Hlaváček; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Michael Zelený ?; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:3
44:36 Vyloučen hráč #9 Ondřej Rabiňák družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra rukou
44:26 břevnov tlačí ale fauloval a jde do oslabení a tak jeho šance na vyrovnaní je nulová
44:08 tým břevnov praha hraje bez muže s maskou
42:39 GÓL FbŠ Bohemians C! 6:8
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #74 Vít Hlaváček, asistoval #48 František Zub (6:8)
41:47 Vyloučen hráč #9 Ondřej Rabiňák družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
40:55 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 6:7
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion bez asistence (6:7)
39:03 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:7
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #41 Ondřej Uchytil, asistoval #17 Daniel Menhart (5:7)
33:20 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 5:6
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #91 Jakub Rybka, asistoval #79 Daniel Bora (5:6)
32:37 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #12 Adam Čapka bez asistence (4:6)
29:08 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:5
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #17 Tomáš Vanča (4:5)
27:52 Vyloučen hráč #48 František Zub družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za hrubost
27:04 GÓL FbŠ Bohemians C! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #20 Matěj Pecha bez asistence (3:5)
24:00 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #91 Jakub Rybka bez asistence (3:4)
22:36 GÓL FbŠ Bohemians C! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #74 Vít Hlaváček, asistoval #21 Lukáš Vrbka (2:4)
21:03 Vyloučen hráč #41 Ondřej Uchytil družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za sekání
17:01 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #99 Matěj Lankaš, asistoval #9 Ondřej Rabiňák (2:3)
15:39 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #48 František Zub, asistoval #24 Ondřej Novák (1:3)
13:39 Vyloučen hráč #9 Ondřej Rabiňák družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře
07:51 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #20 Matěj Pecha, asistoval #12 Adam Čapka (1:2)
02:41 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #17 Daniel Menhart, asistoval #5 Martin Schejbal (1:1)
01:32 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion, asistoval #17 Tomáš Vanča (1:0)
01:24 Vyloučen hráč #21 Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání