• 45 44:24
    3:6
    (Blažek)

FT Sokol Praha-Břevnov - FBC Draci Říčany 3:6
branky: 1. Matěj Lankaš, 11. Daniel Bora, 30. Jakub Rybka - 16. Vítězslav Špok, 24. Václav Steinhaizl, 32. Václav Steinhaizl, 33. Filip Nochta, 34. Václav Steinhaizl, 45. Filip Nochta; rozhodčí: Jakub Dragoun - Marek Stojanović; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Křivánek ? - Evžen Kindermann ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:4
44:24 GÓL FBC Draci Říčany! 3:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #88 Jakub Blažek (3:6)
42:49 Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nesportovní chování
37:12 Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře
33:21 Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
33:21 GÓL FBC Draci Říčany! 3:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #25 Michal Strieženec (3:5)
32:22 GÓL FBC Draci Říčany! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Matěj Tabášek (3:4)
31:43 GÓL FBC Draci Říčany! 3:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #14 Jan Brejcha (3:3)
29:31 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #91 Jakub Rybka, asistoval #79 Daniel Bora (3:2)
27:01 Vyloučen hráč #14 Jan Brejcha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
23:33 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:2)
20:34 Vyloučen hráč #17 Tomáš Vanča družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost
15:24 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (2:1)
13:51 Vyloučen hráč #25 Dušan Hrstka družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
10:11 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #91 Jakub Rybka (2:0)
03:32 Vyloučen hráč #79 Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hákování
00:48 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #64 Matěj Lankaš, asistoval #17 Tomáš Vanča (1:0)