• 43 42:10
    6:2
    (Blažek)

FBC Draci Říčany - Kralupy Wolves B 6:2
branky: 3. Vítězslav Špok, 9. Ondřej Kubeš, 38. Jaroslav Borl, 39. Matěj Tabášek, 41. Matyáš Pros, 43. Dominik Počta - 8. Jan Řehák, 39. Tomáš Carvan; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Paleček; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Evžen Kindermann 11 - Jakub Hoffmann 28; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 18:3
42:10 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #88 Jakub Blažek (6:2)
40:02 Timeout FBC Draci Říčany
40:02 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #78 Daniel Jonáš (5:2)
38:45 GÓL FBC Draci Říčany! 4:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Matěj Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (4:2)
38:03 GÓL Kralupy Wolves B! 3:2
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #8 Tomáš Carvan, asistoval #10 Kristián Malík (3:2)
37:43 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
37:01 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #39 Jaroslav Borl, asistoval #22 Filip Homola (3:1)
34:44 Timeout Kralupy Wolves B
32:48 Vyloučen hráč #8 Tomáš Carvan družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:41 Vyloučen hráč #7 Dominik Počta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
19:46 Vyloučen hráč #88 Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 8:5
08:50 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #29 Jakub Vykouk (2:1)
07:50 GÓL Kralupy Wolves B! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #10 Kristián Malík (1:1)
02:55 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:0)