1

0

3.

AIK Steel Kladno - TBC Horoměřice 9:8pn
branky: 18. Jakub Šíma, 24. Jakub Šíma, 24. Dominik Vorlíček, 30. David Schneider, 37. David Schneider, 37. Jaroslav Chalupný, 41. Jakub Neradil, 45. David Schneider, N David Schneider - 5. Pavel Knol, 8. Martin Hrycej, 11. Antonín Pertlík, 20. Tomáš Podskalský, 35. Michal Pánek, 36. Michal Kovář, 38. Martin Hrycej, 42. Tomáš Podskalský; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Jiří Šimon ? - Ondřej Zuska ?; po třetinách: 0:3, 4:1, 4:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč #88 Michal Pánek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #76 Dominik Vorlíček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč #23 Martin Hrycej , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #16 Jaroslav Chalupný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TBC Horoměřice hráč #37 Antonín Pertlík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #15 David Schneider a vstřelil rozhodující gól (9:8).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:37 Timeout AIK Steel Kladno
44:37 GÓL AIK Steel Kladno! 8:8
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (8:8)
42:42 Vyloučen hráč #6 Tomáš Podskalský družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za hrubost
41:33 Vyloučen hráč #15 David Schneider družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:29 Timeout TBC Horoměřice
41:21 GÓL TBC Horoměřice! 7:8
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #6 Tomáš Podskalský, asistoval #37 Antonín Pertlík (7:8)
40:54 GÓL AIK Steel Kladno! 7:7
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #17 Jakub Neradil bez asistence (7:7)
37:55 GÓL TBC Horoměřice! 6:7
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #23 Martin Hrycej bez asistence (6:7)
37:45 Vyloučen hráč #88 Michal Pánek družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání
36:24 GÓL AIK Steel Kladno! 6:6
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #76 Dominik Vorlíček (6:6)
36:13 GÓL AIK Steel Kladno! 5:6
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (5:6)
35:23 GÓL TBC Horoměřice! 4:6
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #2 Michal Kovář, asistoval #6 Tomáš Podskalský (4:6)
34:45 GÓL TBC Horoměřice! 4:5
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #88 Michal Pánek, asistoval #23 Martin Hrycej (4:5)
29:07 GÓL AIK Steel Kladno! 4:4
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #22 Ondřej Blažek (4:4)
23:23 GÓL AIK Steel Kladno! 3:4
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #76 Dominik Vorlíček, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (3:4)
23:02 GÓL AIK Steel Kladno! 2:4
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma bez asistence (2:4)
19:05 GÓL TBC Horoměřice! 1:4
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #6 Tomáš Podskalský, asistoval #23 Martin Hrycej (1:4)
18:30 Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání
17:09 GÓL AIK Steel Kladno! 1:3
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (1:3)
16:07 Vyloučen hráč #23 Martin Hrycej družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání
15:00 Vyloučen hráč #17 Jakub Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání
10:17 GÓL TBC Horoměřice! 0:3
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #37 Antonín Pertlík z trestného střílení (0:3)
07:59 GÓL TBC Horoměřice! 0:2
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #23 Martin Hrycej, asistoval #88 Michal Pánek (0:2)
05:34 Vyloučen hráč #93 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání
04:44 GÓL TBC Horoměřice! 0:1
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil #8 Pavel Knol, asistoval #37 Antonín Pertlík (0:1)