• 45 44:49
    2:12
    ()

OLYMP FLORBAL B - FBC Draci Říčany 2:12
branky: 1. Jiří Beck, 16. Jaromír Mendl - 3. Jakub Vykouk, 4. David Tománek, 9. Michal Strieženec, 9. Ondřej Kubeš, 14. Daniel Jonáš, 20. Daniel Jonáš, 31. Jaroslav Borl, 36. David Tománek, 37. Filip Nochta, 42. Vítězslav Špok, 44. Dominik Počta, 45. David Tománek; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Klapuš ? - František Lerch ?; po třetinách: 1:5, 1:1, 0:6
44:49 GÓL FBC Draci Říčany! 2:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek bez asistence (2:12)
44:30 Vyloučen hráč #49 Dominik Obermajer družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:37 GÓL FBC Draci Říčany! 2:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta bez asistence (2:11)
41:39 GÓL FBC Draci Říčany! 2:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (2:10)
39:30 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL B neproměnil #13 Jaromír Mendl.
36:58 GÓL FBC Draci Říčany! 2:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #39 Jaroslav Borl (2:9)
36:27 Vyloučen hráč #48 Tomáš Slavík družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za hra bez florbalky
35:28 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za hrubost
35:04 GÓL FBC Draci Říčany! 2:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek bez asistence (2:8)
30:48 GÓL FBC Draci Říčany! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #39 Jaroslav Borl, asistoval #4 Ondřej Anýž (2:7)
19:48 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:6)
15:24 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #13 Jaromír Mendl, asistoval #54 Jan Herczeg (2:5)
13:07 GÓL FBC Draci Říčany! 1:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:5)
12:39 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #93 Matěj Tabášek.
08:52 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:4)
08:16 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #49 David Tománek (1:3)
04:26 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
03:22 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #8 Václav Steinhaizl (1:2)
02:06 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:1)
00:29 GÓL OLYMP FLORBAL B! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #73 Jiří Beck bez asistence (1:0)