• 45 44:23
    7:3
    (Pilař)

FT Sokol Praha-Břevnov - Kralupy Wolves B 7:3
branky: 13. Miloš Poživil, 27. Ondřej Rabiňák, 28. Miloš Poživil, 33. Daniel Bora, 44. Daniel Bora, 44. Daniel Bora, 45. Miloš Poživil - 24. Jakub Svoboda, 26. Tomáš Carvan, 36. Jiří Jelínek; rozhodčí: Marek Střída - Josef Kubát; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Filip Hrbek 23 - Jakub Hoffmann 27; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 14:9
44:23 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 7:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #29 Tomáš Pilař (7:3)
43:08 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 6:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #99 Matěj Lankaš (6:3)
43:03 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 5:3
42:20 Napínavý konec třetí třetiny!
38:29 Koli pěknou čudlinou ohrozil břevnovského brankaře. Kralupy se snaží vyrovnat.
35:49 GÓL Kralupy Wolves B! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #58 Jiří Jelínek, asistoval #14 Štěpán Berka (4:3)
32:15 Přesilovku tentokrát Kralupy nevyužili. Naopak dostali dalšího góla:(
32:05 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:2
32:00 Poloczek takovým cmrndáčkem a málem z toho byl gól!
30:00 Střely ve 2. části: 7:10
28:54 Další přesilovka pro Kralupy, počkáme, zda vyrovnají. Přesilovku si zahrají i v další třetině.
28:13 Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře
27:11 Ojoj Rabiňák se nám nějak do toho opřel. Hned dva góly pro Břevnov a je z toho vedení.
27:04 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #9 Ondřej Rabiňák (3:2)
26:42 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #9 Ondřej Rabiňák, asistoval #29 Tomáš Pilař (2:2)
26:08 Krásně využitá přesilovka, kluci si to vyměnili. Carvan Koubič a Kralupy vedou 2:1.
25:44 GÓL Kralupy Wolves B! 1:2
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #9 Tomáš Carvan, asistoval #15 Jakub Svoboda (1:2)
24:55 Kralupy hrají další přesilovku, snad se podaří jako ta předtím.
24:31 Šef trener Koubič vyrovnal utkání v přesilovce na 1:1.
23:54 Vyloučen hráč #57 Jakub Milion družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
23:21 GÓL Kralupy Wolves B! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #15 Jakub Svoboda, asistoval #9 Tomáš Carvan (1:1)
22:55 Kralupy hrají přesilovku, Pilař ztratil hokejku a blokoval tím kralupského hráče.
22:34 Vyloučen hráč #29 Tomáš Pilař družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra bez florbalky
19:37 Krásná šance na kralupské straně. Malík našel Carvana, ten bohužel přestřelil.
18:27 Dnes vidíme na hřišti veterána, manažera, šef trenera, áčkaře a mlaďochy:))))
15:39 Krásná akce Malíka, škoda že z toho nebyl gól.
15:00 Střely v 1. části: 13:7
14:59 A máme tu první gól. Zprava se nemílil břevnovský hráč s číslem 13 Miloš Poživil. Stav utkání je 1:0 pro Břevnov.
12:52 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil, asistoval #99 Matěj Lankaš (1:0)
11:40 Malík našel Poloczka, ale tomu to bohužel sjelo. Hafík se dneska nenudí, a má stále čisté konto!
09:26 Břevnov přesilovku bohužel nevyužil. Rozehrávka před Kralupskou brankou.
07:37 Břevnov v přesilovce, Kralupy pěkně brání. Stav 0:0.
06:24 Vyloučen hráč #9 Tomáš Carvan družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za sekání