12:6
    Adam KOCIÁN
    (Eisenkolb)

ACEMA Sparta Praha B U23 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 12:6
branky: 4. Matěj Eisenkolb, 4. Lukáš Mervart, 8. Adam Kocián, 10. Adam Šimek, 12. Adam Šimek, 13. Jakub Ucháč, 17. Matěj Eisenkolb, 22. Jan Gregor, 27. Ryan Ian Rolan, 30. Lukáš Veber, 30. Matěj Kozdera, 43. Adam Kocián - 12. Pavel Dvořák, 18. Pavel Dvořák, 18. Jaroslav Macášek, 33. Jaroslav Macášek, 40. Radim Řiháček, 42. Jaroslav Macášek; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 0 + Jakub Ucháč TDKU + 5:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Filip Čermák ? - Jan Hrubín ?; po třetinách: 6:1, 5:2, 1:3
42:55 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 12:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #23 Matěj Eisenkolb (12:6)
41:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 11:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #11 Eduard Janča (11:6)
39:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 11:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #33 Radim Řiháček, asistoval #77 Pavel Dvořák (11:5)
32:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 11:4
29:37 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 11:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #21 Matěj Kozdera, asistoval #74 Adam Kocián (11:3)
29:31 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 10:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #18 Lukáš Veber bez asistence (10:3)
26:42 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 9:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #47 Ryan Ian Rolan, asistoval #74 Adam Kocián (9:3)
21:12 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 8:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #83 Jan Gregor, asistoval #18 Lukáš Veber (8:3)
17:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #44 Josef Světlý (7:3)
17:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 7:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #77 Pavel Dvořák, asistoval #82 Martin Macášek (7:2)
16:33 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #23 Matěj Eisenkolb, asistoval #24 Oliver Mraček (7:1)
14:59 Vyloučen hráč #13 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 5 minuty za nesportovní chování
14:59 Vyloučen hráč #13 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha B U23 do konce utkání
12:42 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #13 Jakub Ucháč, asistoval #74 Adam Kocián (6:1)
11:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #77 Pavel Dvořák, asistoval #19 Viktor Beneš (5:1)
11:39 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #18 Lukáš Veber (5:0)
09:52 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #49 Adam Šimek bez asistence (4:0)
07:46 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #13 Jakub Ucháč (3:0)
06:12 Vyloučen hráč #33 Radim Řiháček družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za špatné střídání
03:42 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #56 Adam Novák (2:0)
03:23 GÓL ACEMA Sparta Praha B U23! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #23 Matěj Eisenkolb, asistoval #74 Adam Kocián (1:0)