3

1

3.

AIK Steel Kladno - FBC Kutná Hora B 5:4pn
branky: 10. Jaroslav Chalupný, 15. Ondřej Blažek, 26. David Schneider, 28. David Schneider, N Jaroslav Chalupný - 28. Jakub Němec, 35. Matěj Němec, 37. Jaroslav Bochníček, 38. Jaroslav Bochníček; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Matěj Zmátlo ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #25 Daniel Hadaš a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #10 Jan Danda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #16 Jaroslav Chalupný a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #19 Jaroslav Bochníček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno hráč #15 David Schneider a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:59 Timeout FBC Kutná Hora B
37:50 GÓL FBC Kutná Hora B! 4:4
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #22 Tomáš Hanuš (4:4)
36:23 GÓL FBC Kutná Hora B! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #68 Petr Baťa (4:3)
34:10 GÓL FBC Kutná Hora B! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #24 Matěj Němec, asistoval #11 Martin Šmíd (4:2)
27:35 GÓL AIK Steel Kladno! 4:1
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider bez asistence (4:1)
27:14 GÓL FBC Kutná Hora B! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #21 Jakub Němec, asistoval #24 Matěj Němec (3:1)
25:27 GÓL AIK Steel Kladno! 3:0
22:11 Vyloučen hráč #9 Michal Miler družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:20 GÓL AIK Steel Kladno! 2:0
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #22 Ondřej Blažek, asistoval #39 Michal Hájek (2:0)
09:33 GÓL AIK Steel Kladno! 1:0
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #42 Michal Kárník (1:0)