0

0

0.

FbC Engineers - SK B.U.H. Praha B 4:3pn
branky: 9. Pavel Khunt, 17. Ondřej Lakomý, 19. Ondřej Lakomý, N Ladislav Peleška - 22. Jakub Teršíp, 36. David Šrámek, 36. Jan Trestr; rozhodčí: Tomáš Tóth - David Hertz; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Laňka ? - Zdeněk Šafránek ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #8 Lukáš Lajvr , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #88 Pavel Khunt , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #23 Zdeněk Kadlec a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #12 Ladislav Peleška a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha B hráč #17 Jan Trestr , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #90 Jan Turner a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
35:51 GÓL SK B.U.H. Praha B! 3:3
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #17 Jan Trestr bez asistence (3:3)
35:31 Timeout SK B.U.H. Praha B
35:31 GÓL SK B.U.H. Praha B! 3:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #33 David Šrámek, asistoval #17 Jan Trestr (3:2)
34:31 Vyloučen hráč #13 Jakub Teršíp družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za bránění ve hře
23:41 Vyloučen hráč #8 Lukáš Lajvr družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:30 GÓL SK B.U.H. Praha B! 3:1
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #13 Jakub Teršíp bez asistence (3:1)
18:11 GÓL FbC Engineers! 3:0
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #68 Ondřej Lakomý, asistoval #90 Jan Turner (3:0)
16:53 GÓL FbC Engineers! 2:0
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #68 Ondřej Lakomý, asistoval #8 Marek Pastuszek (2:0)
16:48 Vyloučen hráč #8 Lukáš Lajvr družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za hrubost
14:40 Vyloučen hráč #8 Marek Pastuszek družstva FbC Engineers na 2 minuty za bránění ve hře
08:30 GÓL FbC Engineers! 1:0
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt, asistoval #90 Jan Turner (1:0)
05:10 Vyloučen hráč #13 Jakub Teršíp družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení