0

0

0.

SK Kladno Raisins - FBC JELENI UNHOŠŤ 2:1pn
branky: 17. Radoslav Hasaj, N František Velinger - 26. Matěj Ptáček; rozhodčí: Tomáš Grigar - Jakub Kabourek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Tlustý ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #15 Matěj Ptáček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Kladno Raisins hráč #77 František Velinger a vstřelil rozhodující gól (2:1).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC JELENI UNHOŠŤ hráč #69 Richard Hurt , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Kladno Raisins hráč #12 Miroslav Kožušník a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 7:9
25:31 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #15 Matěj Ptáček, asistoval #99 Marek Makovička (1:1)
24:00 Střely ve 2. části: 8:7
20:01 Vyloučen hráč #64 Pavel Henzelín družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za sekání
16:48 GÓL SK Kladno Raisins! 1:0
Branku družstva SK Kladno Raisins vstřelil #8 Radoslav Hasaj, asistoval #7 Ľuboš Petrák (1:0)
14:07 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Ptáček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
12:00 Střely v 1. části: 2:9
10:57 Trestné střílení družstva SK Kladno Raisins neproměnil #8 Radoslav Hasaj.
05:40 Vyloučen hráč #18 Marek Klemens družstva SK Kladno Raisins na 2 minuty za sekání