2
  • 36 35:28
    2

FBC JELENI UNHOŠŤ - FBC Penguins Praha 8:1
branky: 1. Richard Hurt, 13. Marek Makovička, 14. Zdeněk Fryš, 14. Vojtěch Ptáček, 25. Štěpán Merta, 27. Ondřej Míka, 32. Richard Hurt, 36. Richard Hurt - 15. Ondřej Zeman; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 0:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jaroslav Buben ? - Jan Roháč ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 4:0
35:54 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 8:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #29 Zdeněk Fryš (8:1)
35:28 Vyloučen hráč #72 Jaroslav Soldán družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání
35:28 Vyloučen hráč #72 Jaroslav Soldán družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za nesportovní chování
33:51 Vyloučen hráč #7 Martin Bukovič družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
31:13 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 7:1
30:45 Vyloučen hráč #97 Ondřej Zeman družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání
26:52 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 6:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #20 Ondřej Míka, asistoval #25 Štěpán Merta (6:1)
24:48 Brankář Penguins se projevil jako ten, který neztratil nervy a svou chladnou hlavou doslova zastavil soupeřův míček. Zabránil proměnění nájezdu.
24:47 Trestné střílení družstva FBC JELENI UNHOŠŤ neproměnil #69 Richard Hurt.
24:30 Obrana Penguins nepříjemně propadla a míček se dostal mezi nohama brankáře až do brány.
24:16 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 5:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #25 Štěpán Merta, asistoval #2 Albert Čihák (5:1)
21:40 Zeman z Penguins hbitě využil nepozornosti hráče Jelenů a převzal míček a vydal se vstříc gólmanovi. Bohužel nebyl následován nikým z Penguins a pod tlakem obrany Jelenů pálil mimo bránu.
14:42 Ač již inkasoval 4 góly, četné zákraky gólmana Penguins lze bez ostychu označit za spektakulární.
14:15 GÓL FBC Penguins Praha! 4:1
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #97 Ondřej Zeman, asistoval #18 Michal Šíma (4:1)
13:48 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 4:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #16 Vojtěch Ptáček bez asistence (4:0)
13:19 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #29 Zdeněk Fryš, asistoval #20 Ondřej Míka (3:0)
12:45 Opět branka hned v úvodu zápasu
12:40 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #99 Marek Makovička, asistoval #25 Štěpán Merta (2:0)
12:02 Přestupek přímo při vhazování, tato třetina bude ve znamení bojovnosti!
11:45 O míček ale přicházejí, nejspíš již do konce třetiny nezbývá dost času srovnat skóre.
11:30 Poslední půlminuta zápasu, Penguins získávají převahu na míčku a běží do akce.
10:59 Ani střelec Soldán, ani dorážeč Zeman nedokázali proměnit a míčku se ujímají Jeleni.
10:57 Trestné střílení pro Penguins, promění a srovnají  skóre?
09:56 Z outu rozehrávají Penguins, ale záhy přichází o míček.
08:10 Zakončení se v přesilovce zatím Jelenům nevydařilo ani z jednoho pokusu.
08:00 Jeleni promarnili příležitost ke gólu, ale rychle se vrací k míčku.
07:20 Nyní se ukáže, jestli Jeleni našli slabinu v týmu Penguins a dokážou ji proměnit v branku při prodloužení.
06:10 Hraje se stále bez výraznějšího přerušení, týmy se stále "oťukávají" a hledají soupeřovu slabinu.
03:34 Hráči Jelenů zatím drží Penguins i po první brance stále pod tlakem, několik střel odrazila branková konstrukce, proti jiným zakročil bravurně brankář Penguins.
00:48 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #20 Ondřej Míka (1:0)