5:4
    Ondřej MOUDRÝ
    (Pustina)

IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! - FBK VŠSK PaedF UK Praha 5:4
branky: 12. Vlastimil Pustina, 15. Jakub Valchář, 24. Jakub Valchář, 29. Josef Vlček, 36. Ondřej Moudrý - 5. Tomáš Jelínek, 10. Tomáš Jeřábek, 11. Ladislav Bartůněk, 17. Milan Pospíšil; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Konáš ? - Jana Taušová ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:0
35:02 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 5:4
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #97 Ondřej Moudrý, asistoval #7 Vlastimil Pustina (5:4)
35:02 Neuvěřitelné, Ondřej Moudrý střílí rozdílový gól a přelévá vítětzství na stranu Kubánců. Skutečný MISTR!
33:17 Vyloučen hráč #3 Jan Jirovský družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
28:47 Nádherná akce Vlčka s Pustinou, pohráli si se soupeřem jako kočka s myší.
28:46 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 4:4
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #87 Josef Vlček, asistoval #7 Vlastimil Pustina (4:4)
24:01 VŠSK si stěžují na kvalitu postkytnuté náplasti. No už máme jen kobercovku.
23:12 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 3:4
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #89 Jakub Valchář, asistoval #7 Vlastimil Pustina (3:4)
22:23 VŠSK potřebují nutně náplast, IBK nehraje zrovna v rukavičkách.
16:26 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 2:4
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #5 Milan Pospíšil, asistoval #24 Petr Kantulák (2:4)
14:01 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 2:3
14:01 Duo Pustina-Valchář opět v akci. Ondřej Moudrý nebyl zrovna na hřišti.
11:29 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:3
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #7 Vlastimil Pustina, asistoval #89 Jakub Valchář (1:3)
11:29 Vlasťa sřílí gól! Nádherná akce IBK končí pod víkem brány soupeře.
10:48 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 0:3
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #10 Ladislav Bartůněk, asistoval #23 Jana Taušová (0:3)
09:21 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 0:2
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #8 Tomáš Jeřábek, asistoval #13 Tomáš Jelínek (0:2)
09:21 Katastrofální výkon obrany IBK. Ani Ondřej Moudrý nedokázal zabránit gólu.
06:00 Přesně v polovině první třetiny hrozí Onřej Moudrý, pálí těsně nad. Při střele mu vypadl kapesník.
04:47 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 0:1
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #13 Tomáš Jelínek, asistoval #8 Tomáš Jeřábek (0:1)