• 29 28:58
    3:7
    (Míka)

IBK Svatý hole Kladno - FBC JELENI UNHOŠŤ 3:7
branky: 2. Jan Marek, 23. Jiří Hloušek, 26. Jiří Hloušek - 10. Vojtěch Ptáček, 17. Richard Hurt, 22. Vojtěch Ptáček, 23. Ondřej Míka, 24. Matouš Mlejnek, 25. Vojtěch Ptáček, 29. Vojtěch Ptáček; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Bohuslav Juráš; vyloučení: 3 + Pavel Hušák 5 + TT:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:2
28:58 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 3:7
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #66 Vojtěch Ptáček, asistoval #20 Ondřej Míka (3:7)
25:46 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 3:6
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #32 Jiří Hloušek, asistoval #8 Jan Helešic (3:6)
24:18 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:6
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #66 Vojtěch Ptáček, asistoval #99 Marek Makovička (2:6)
23:16 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:5
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #8 Matouš Mlejnek, asistoval #17 Jakub Kolanda (2:5)
22:57 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 2:4
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #32 Jiří Hloušek, asistoval #89 Tomáš Prchal (2:4)
22:13 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:4
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #20 Ondřej Míka, asistoval #66 Vojtěch Ptáček (1:4)
21:06 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:3
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #66 Vojtěch Ptáček bez asistence (1:3)
16:51 Vyloučen hráč #9 Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno do konce utkání - technický trest
16:51 Vyloučen hráč #9 Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 5 minuty za hrubost
16:51 Vyloučen hráč #8 Matouš Mlejnek družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za blokování florbalky
16:21 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #69 Richard Hurt, asistoval #82 Marek Beran (1:2)
11:49 Vyloučen hráč #8 Jan Helešic družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za hrubost
09:59 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:1
02:09 Vyloučen hráč #29 Jiří Bareš družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
01:53 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 1:0
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #15 Jan Marek, asistoval #29 Jiří Bareš (1:0)