(Puciow)
  • 36 35:41
    2

Orka Čelákovice B - FBC Slavia Praha B 6:5
branky: 12. Jan Mitka, 13. Matěj Čech, 16. Martin Bajer, 19. Lukáš Kubík, 24. Martin Bajer, 33. Lukáš Kubík - 27. Matyáš Melíšek, 32. Petr Bína, 34. Jakub Puciow, 36. Tomáš Sekyrka, 36. Michal Obertan; rozhodčí: Jakub Dragoun - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:2 + Roman Malík 5 + TT; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Lukáš Vejvalka ?; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:5
35:41 Vyloučen hráč #88 Matěj Čech družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za nesportovní chování
35:41 Vyloučen hráč #88 Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za nesportovní chování
35:19 GÓL FBC Slavia Praha B! 6:5
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #8 Michal Obertan, asistoval #88 Jakub Puciow (6:5)
35:08 GÓL FBC Slavia Praha B! 6:4
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #80 Tomáš Sekyrka, asistoval #27 Jakub Bendžela (6:4)
33:31 GÓL FBC Slavia Praha B! 6:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #27 Jakub Bendžela (6:3)
32:49 GÓL Orka Čelákovice B! 6:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #5 Lukáš Kubík, asistoval #12 Jan Mitka (6:2)
31:17 GÓL FBC Slavia Praha B! 5:2
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #77 Petr Bína, asistoval #98 Jan Horyna (5:2)
27:22 Vyloučen hráč #27 Tomáš Sadil družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání
26:13 GÓL FBC Slavia Praha B! 5:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #13 Matyáš Melíšek, asistoval #51 Lukáš Chramosil (5:1)
23:15 GÓL Orka Čelákovice B! 5:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #6 Martin Bajer, asistoval #31 Samuel Černý (5:0)
18:19 GÓL Orka Čelákovice B! 4:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #5 Lukáš Kubík, asistoval #14 Vojtěch Strnad (4:0)
17:25 Vyloučen hráč #77 Petr Bína družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za sekání
16:19 Vyloučen hráč #19 Roman Malík družstva FBC Slavia Praha B do konce utkání - technický trest
16:19 Vyloučen hráč #19 Roman Malík družstva FBC Slavia Praha B na 5 minuty za hrubost
15:00 GÓL Orka Čelákovice B! 3:0
12:23 GÓL Orka Čelákovice B! 2:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #88 Matěj Čech, asistoval #27 Tomáš Sadil (2:0)
11:20 GÓL Orka Čelákovice B! 1:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #12 Jan Mitka, asistoval #88 Matěj Čech (1:0)
06:40 Vyloučen hráč #31 Samuel Černý družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání