32
  • 32 31:12
    Falcon

FBC Slavia Praha B - Floorball Club FALCON B 4:1
branky: 3. Martin Fojtík, 9. Martin Fojtík, 11. Martin Fojtík, 22. Matyáš Melíšek - 14. Ondřej Veselý; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Kabelka ? - Martin Vocílka ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 0:0
36:00 Střely ve 3. části: 9:7
35:20 Ouuu co se to teď stalo! Matyáš Melíšek málem dostál svých stastistika takřka vstřelil další gól!
34:33 Hostou jsou opět v šesti!
34:20 .........už se to nese !
34:01 Slavia zkušeně drží míček na svých holích a kombinuje na útočné polovině.
32:50 Hula hop a brankář je zpět v bráně.
32:10 Hosté hrají bez brankáře.
31:58 Slavia dvojnásobnou přesilovou hru nevyužívá!
31:12 Timeout Floorball Club FALCON B
30:22 Hosté se drží zuby nechty!!!
29:45 Domací si vyzkouší dvojnásobnou převahu v poli!
28:56 Vyloučen hráč #23 Antonín Dalibor družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za sekání
28:56 Vyloučen hráč #17 Josef Dalibor družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za zvedání florbalky
28:20 21:13 je aktuální poměr střel na branku.
27:50 Martin Fojtík si chtěl vyměnit role se svým dnešním dvorním nahravačem MIstrem Otáhalem, který bohužel netrefil nabízenou střelu na teč.
25:59 Mezi tím než jsem napsal předešlý komentář, letělo na branku asi 497 střel.
25:02 Matěj Vráblík mohl skoro slavit kuriózní gól přes celé hřiště - chápejte nechtěně - pas přes celé hřiště směřoval na Mistra Otáhala, který bohužel / bohudík ? nezvládl zkrotit míček, který téměř propadl za záda hostů !!! Kdo tu nebyl NE U VĚ ŘÍ :D
24:00 Máme za sebou zajímavou druhou část zápasu, kdy se více do hry doslato družstvo hostů. Nízká efektivita je nepustila k většímu snížení rozdílu ve skóre.
24:00 Střely ve 2. části: 7:6
23:55 Tomáš Sekyrka se krásně protáhnul po pravém křídle, situaci ale nevyužil naplno a místo nahrávky na volného JIrku Sedláčka ztrácí míček!
21:05 Hosté nezvládli přerušit hru - nebylo jim dovoleno - a inkasují z ponechaný výhody před vyloučením. Záhadnou branku střílí Matyáš Melíšek!!!
21:04 GÓL FBC Slavia Praha B! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #74 Matyáš Melíšek, asistoval #17 Martin Fojtík (4:1)
21:00 Bude se vylučovat! FBC Slavia Praha si zahraje dnešní druhou přesilovou hru. Momentálně stále kombinuje bez přerušení!
20:10 Matyáš Melíšek se dostal ke střele, kterou bohužel neusměrnil mezi tyče!
17:00 Mezi tím se Falconi dostali více dohry. Několikrát nebezpečně ohrozili branku domácích! Však bez úspěchu. Již nabíhající úsměvy hostů srazil zpět do vodorovné polohy Kábls!!! Díky PeTře!!!
16:10 Omlouvám se. Povinnosti mě odveleli porovnat pár zmuchlaných maňťáčků.
14:00 Hosté využívají přesilovou hru a snižují na 3:1.
13:54 GÓL Floorball Club FALCON B! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #73 Ondřej Veselý, asistoval #23 Antonín Dalibor (3:1)
13:27 Vyloučen hráč #75 Matěj Vrablík družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za hrubost
13:20 BUde se vylučovat. Tentokrát na straně domácích!
13:00 Hráči FBC Slavia Praha kladou svá těla do každé střely. Neskutečný morál!
12:11 Matyáš Melíšek obětavě blokuje střelu !
12:00 Střely v 1. části: 9:3
11:35 Falconi snad poprvé v zápase ohrozili branku domácího celku. Petr Kabelka byl ale důrazně proti změně skóre!!!
10:32 Martin Fojtík střílí HATTRICK !!!
10:31 GÓL FBC Slavia Praha B! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:0)
10:20 Falconi kombinují na útočné polovině.  Bez efektu...
08:36 Slavia přesilovou hru proměňuje po trpělivé kombinaci, na jejímž konci po ideálním pasu od Mistra Otáhala střílí MARTIN !!! FOJTÍK !!!
08:35 GÓL FBC Slavia Praha B! 2:0
08:20 Přesilovou hru rozehraje první formace!
07:57 Vyloučen hráč #34 Dominik Vališ družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za sekání
07:57 Bude se vylučovat. FBC Slavia Praha si zahraje přesilovou hru!
07:30 Tato střela nemohla brankáře domácího celku nijak ohrozit.
07:00 Hra se dostává do otáček. Hosté bojují s nepříznivým vývojem zápasu.
05:45 Jakub Puciow neuspěl s dorážkou z bezprostřední vzdálenosti!
05:10 Matyáš Melíšek blokuje střelu ze střední vzdálenosti!
04:02 Martin Fojtík opět ve velké šanci. Brankář hostí však nedopustil změnu ve skóre!
02:03 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:0
02:03 Skvělé. První formace se prosazuje ze druhé střely na branku! Martin Fojtík dostal spoustu prostoru, což pro borce jeho formátu může znamenat pouze jedno - GÓÓÓÓL!
01:34 Jirka Sedláček se efektivně protáhl po pravé straně. Střela byla zblokována!
00:51 Máme za sebou první okamžiky zápasu. Zatím bez střely na bránu.
00:00 Dnes očekáváme urputný boj o body do tabulky. Pevně věřím, že útočné řady domácích borců navážou na své výkony z předešlých zápasů a seberou všechny body!
00:00 Dobrý večer vážení diváci. Vítám Vás u dohrávky zápasu mezi FBC Slavia Praha vs. Floorball Club FALCON B.