0

0

0.

FBC Slavia Praha B - FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 5:4pn
branky: 6. Martin Fojtík, 23. Jakub Procházka, 25. Jakub Kamberský, 28. Martin Fojtík, N Martin Fojtík - 1. Martin Blažek, 12. Martin Blažek, 20. Martin Hošek, 30. Martin Hošek; rozhodčí: Dominik Dolejš - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Petr Kabelka ? - Lukáš Pouska ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1
59 Domácí vyhrajávají v zápase v pěkném tempu, který vyvrcholil samostatnými nájezdy.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #44 Josef Světlý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #26 Jakub Procházka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #18 Filip Malík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #17 Martin Fojtík a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #22 Tomáš Pouska , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #33 Ondřej Otáhal a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 9:8
33:50 Kábls drží červenobílý prapor a chytá jednu střelu za druhou !
33:00 Domací nyní kombinovali na útočné polovině, zakončení nepřišlo.
32:13 Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou!
31:20 Puci zkoušel štestí z levé strany. Netreju se mezi tři tyče.
30:15 Závar před brankou hostí bohužel nekončí kýženou brankou! Sakra tref tu bránu!
29:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #17 Martin Kovář (4:4)
29:05 Chodov se postupným útokem prokombinoval k bohužel pěkné brance.
28:47 Slavia deptá soupeře klidnou rezehrávkou.
27:33 GÓL FBC Slavia Praha B! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #26 Jakub Procházka (4:3)
27:33 Domáci Borci otáčejí zápas. Po vybojovaném souboji v rohu hřište střílí Fojťas krásný gól nad rameno brankáře!
25:57 Chodov v další šanci. Střela byla zblokována!
24:36 GÓL FBC Slavia Praha B! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #87 Jakub Kamberský, asistoval #16 David Laho (3:3)
24:36 A máme to tady. Moje přání vyslišel Kamby a po pěkné přihrávce srovnává v přesilové hře!
24:00 Střely ve 2. části: 8:7
23:00 Vyloučen hráč #29 Jakub Špalek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání
23:00 Slavia hraje v krátkém čase druhou přesilovou hru. Pojďme ji využít!
22:30 GÓL FBC Slavia Praha B! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:3)
22:30 Tak přeci jsme se dočkali! V přesilové hře udeřil KUba Procházka!!!
21:30 Vyloučen hráč #18 Filip Malík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání
21:30 Radost Chodova zchladit skvělým zákrokem Kábls! Díky Péťo!
20:20 Domácí borci by potřebovali vstřelit branku!
19:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #44 Josef Světlý (1:3)
19:13 Z protiútoku udeřil Chodov z levé strany hřište.
19:02 Tomáš Sekyra vystihnul rozehrávku Chodova. Bohužel byl hned vzápětí dostoupen dvěma hráči. Škoda, třeba příšte Tome.
17:25 Zblokovaná střela Chodova ze střední vzdálenosti.
17:00 Chodov kombinuje na útočné polovině, leč bez zakončení.....
16:25 Kamby netrefuje o milimentry levou část branky!
15:40 Chodov neméně dobře kontroval v rychlém protiútoku. Očividně je to jejich dnešní hlavní taktika - vyčkávat a udeřit do otevřené obrany.
14:30 Domácí borci kombinují na vlastní půlce a čekají na vhodný okamžik přechodu do útoku, ze kterého vyústila pěkná střela, která skákala po brankové čáře !!!
12:00 Střely v 1. části: 5:8
11:59 Mezi tím, než se vyřešil problém mezi klávesnicí a PC stihli hosté stihli dvakrát vstřelit branku. Skoro až osudově to bylo z první a poslední střely ve třetině. Domácí srovnali po přechodném útoku po kombinaci v rohu hřiště.
11:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #53 Martin Blažek, asistoval #17 Martin Kovář (1:2)
11:13 Dámy a pánové! Dobrý večer. Vítám Vás u dohrávky zápasu mezi FBC Slvia Praha B vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C.
05:39 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (1:1)
00:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #53 Martin Blažek, asistoval #44 Josef Světlý (0:1)