0

0

0.

Orka Čelákovice B - FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 6:5pn
branky: 5. Petr Halačka, 9. Jan Sedlák, 15. Ivan František Kuchař, 27. Jakub Jareš, 29. Ivan František Kuchař, N Jan Sedlák - 9. Vojtěch Soukup, 14. Vojtěch Soukup, 17. Petr Šanta, 18. Jaroslav Hostin, 31. Vojtěch Soukup; rozhodčí: Karel Trnobranský - Radoslav Hašlík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Lukáš Pouska ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:1
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #29 Jan Sedlák a vstřelil rozhodující gól (6:5).
Zahájena trestná střílení
30:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #25 Vojtěch Soukup, asistoval #29 Jakub Špalek (5:5)
28:37 GÓL Orka Čelákovice B! 5:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař, asistoval #68 Ondřej Čech (5:4)
26:15 GÓL Orka Čelákovice B! 4:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #29 Jan Sedlák (4:4)
17:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #6 Jaroslav Hostin, asistoval #29 Jakub Špalek (3:4)
16:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #17 Petr Šanta, asistoval #16 Ondřej Turek (3:3)
14:55 GÓL Orka Čelákovice B! 3:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař, asistoval #50 Jan Mitka (3:2)
13:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #25 Vojtěch Soukup, asistoval #16 Ondřej Turek (2:2)
08:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #25 Vojtěch Soukup, asistoval #6 Jaroslav Hostin (2:1)
08:08 GÓL Orka Čelákovice B! 2:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #29 Jan Sedlák bez asistence (2:0)
05:50 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Soukup družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání
04:17 GÓL Orka Čelákovice B! 1:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #20 Petr Halačka, asistoval #21 Jakub Jareš (1:0)