0

0

0.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C - Fbk Buldoci GOP Radotín 5:4pn
branky: 17. Milan Paták, 25. Josef Světlý, 30. Martin Hošek, 32. Filip Malík, N Jaroslav Hostin - 9. Eduard Adamec, 11. Eduard Adamec, 26. Luboš Jindřich, 29. Ondřej Karnet; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Filip Bollardt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Pouska ? - David Poláček ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 3:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #8 Eduard Adamec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #18 Filip Malík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #22 Marek Střída , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #6 Jaroslav Hostin a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #14 Ondřej Karnet , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
34:39 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
31:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #18 Filip Malík, asistoval #27 Ondřej Světlý (4:4)
29:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #44 Josef Světlý (3:4)
28:36 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 2:4
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #14 Ondřej Karnet, asistoval #88 Vít Štejfa (2:4)
25:31 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 2:3
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #5 Luboš Jindřich, asistoval #22 Marek Střída (2:3)
24:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #44 Josef Světlý, asistoval #33 Milan Paták (2:2)
21:53 Vyloučen hráč #44 Josef Světlý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za hrubost
21:13 Vyloučen hráč #69 Tomáš Prokop družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za sekání
16:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #33 Milan Paták, asistoval #44 Josef Světlý (1:2)
10:07 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 0:2
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #8 Eduard Adamec, asistoval #88 Vít Štejfa (0:2)
08:35 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 0:1
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #8 Eduard Adamec, asistoval #69 Tomáš Prokop (0:1)