0

0

0.

FKMP Praha - Tatran Střešovice C 3:4pn
branky: 9. Jiří Bábek, 31. Jan Bašta, 33. Jan Bašta - 4. Pavel Brautferger, 12. Christopher Nojovič, 34. Vítek Pištěk, N Vítek Pištěk; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Tomáš Jurco ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #25 Vítek Pištěk a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #90 Ondřej Kotal a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #13 Marek Benda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #12 Jan Klozar , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #85 Marek Michálek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč #7 Martin Rejmíš , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
33:15 Vyloučen hráč #6 Boris Šálek družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání
33:15 Vyloučen hráč #87 Jan Bašta družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání
33:02 GÓL Tatran Střešovice C! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #25 Vítek Pištěk, asistoval #85 Marek Michálek (3:3)
32:20 GÓL FKMP Praha! 3:2
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #87 Jan Bašta, asistoval #20 Vít Karlíček (3:2)
30:37 GÓL FKMP Praha! 2:2
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #87 Jan Bašta, asistoval #90 Ondřej Kotal (2:2)
11:58 GÓL Tatran Střešovice C! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #10 Christopher Nojovič, asistoval #85 Marek Michálek (1:2)
11:58 Vyloučen hráč #10 Christopher Nojovič družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za nesportovní chování
11:45 Vyloučen hráč #10 Miroslav Veselík družstva FKMP Praha na 2 minuty za zdržování hry
11:45 Vyloučen hráč #6 Vladimír Uher družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za hrubost
11:28 Vyloučen hráč #20 Vít Karlíček družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání
08:44 GÓL FKMP Praha! 1:1
Branku družstva FKMP Praha vstřelil #11 Jiří Bábek, asistoval #12 Jan Klozar (1:1)
03:13 GÓL Tatran Střešovice C! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #98 Pavel Brautferger, asistoval #10 Christopher Nojovič (0:1)