0

0

0.

Sabots Jihlava - Spartak Pelhřimov B 7:6pn
branky: 1. David Wasserbauer, 5. Michael Polcar, 10. David Prášek, 17. Michael Polcar, 26. David Wasserbauer, 39. David Wasserbauer, N Vladimír Brož - 11. Lukáš Zrzavý, 16. Jiří Žák, 19. Jan Koten, 21. Jiří Žák, 25. Jan Koten, 43. Jiří Žák; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Boček ? - Jakub Kuchař ?; po třetinách: 3:1, 2:4, 1:1
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #6 Vladimír Brož a vstřelil rozhodující gól (7:6).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov B hráč #15 Jan Koten , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #23 David Prášek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov B hráč #19 Lukáš Zrzavý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #6 Vladimír Brož , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #23 David Prášek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sabots Jihlava hráč #10 Matěj Nekula , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov B hráč #93 Jakub Matějů a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
44:24 Timeout Spartak Pelhřimov B
42:07 GÓL Spartak Pelhřimov B! 6:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (6:6)
38:02 GÓL Sabots Jihlava! 6:5
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #9 David Wasserbauer, asistoval #6 Vladimír Brož (6:5)
25:09 GÓL Sabots Jihlava! 5:5
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #9 David Wasserbauer, asistoval #11 Michael Polcar (5:5)
24:03 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #15 Jan Koten bez asistence (4:5)
20:29 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák bez asistence (4:4)
18:45 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #15 Jan Koten, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:3)
17:49 Vyloučen hráč #11 Michael Polcar družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za vysoká florbalka
16:41 GÓL Sabots Jihlava! 4:2
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #11 Michael Polcar, asistoval #16 Miroslav Jelínek (4:2)
15:22 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #15 Jan Koten (3:2)
13:01 Vyloučen hráč #23 David Prášek družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za sekání
10:18 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #19 Lukáš Zrzavý bez asistence (3:1)
09:24 GÓL Sabots Jihlava! 3:0
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #23 David Prášek, asistoval #11 Michael Polcar (3:0)
04:28 GÓL Sabots Jihlava! 2:0
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #11 Michael Polcar, asistoval #15 Vratislav Sychra (2:0)
00:10 GÓL Sabots Jihlava! 1:0
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #9 David Wasserbauer bez asistence (1:0)