3:5
    Jiří NOVÁK
    ()

TJ Sokol Chýnov - Banes Florbal Soběslav 3:5
branky: 10. Michal Janíček, 35. Tomáš Klouda, 38. Tomáš Klouda - 15. Adam Zíka, 20. Adam Zíka, 20. Ondřej Vácha, 36. Ondřej Vácha, 45. Jiří Novák; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Menšík ? - Vladislav Petržilka ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:2
44:34 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #33 Jiří Novák bez asistence (3:5)
43:19 Timeout TJ Sokol Chýnov
37:20 Napětí v hale stoupá, Sob hraje výborně, je to nejspíš jeho nejlepší zápas kariéry.  Sledujeme opravdu kvalitní utkání s šancemi na obou stranách
37:08 GÓL TJ Sokol Chýnov! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #13 Tomáš Klouda, asistoval #23 Ondřej Vachta (3:4)
35:49 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Ondřej Vácha, asistoval #14 Adam Zíka (2:4)
34:39 GÓL TJ Sokol Chýnov! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #13 Tomáš Klouda bez asistence (2:3)
29:48 Vyloučen hráč #44 Jaroslav Pivec družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
24:04 Vyloučen hráč #13 Tomáš Klouda družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za sekání
19:56 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (1:3)
19:22 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #33 Jiří Novák (1:2)
14:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #4 Miroslav Hloušek (1:1)
09:30 GÓL TJ Sokol Chýnov! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #75 Michal Janíček, asistoval #10 Pavel Korbel (1:0)
08:27 Vyloučen hráč #44 Jaroslav Pivec družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
04:45 Vyloučen hráč #2 Otto Strakatý družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za blokování florbalky