0

0

0.

Pacovští Honzíci B - FK Santos - Jiskra Třeboň  9:8pn
branky: 7. Martin Zadražil, 25. Jakub Hájek, 34. Martin Zadražil, 35. Martin Zadražil, 37. Karel Vágner, 38. Matěj Doubek, 42. Martin Zadražil, 45. Matěj Doubek, N Martin Zadražil - 4. Jan Panský, 6. Jan Škrabánek, 9. Jan Kočka, 21. Jan Plch, 22. Jan Panský, 23. Vojtěch Matuška, 24. Jan Plch, 31. Jan Kočka; rozhodčí: Jiří Kučera - Jiří Kučera; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; zásahy brankářů: Jan Máca ? - David Bicek ?; po třetinách: 1:3, 1:4, 6:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #21 Jakub Holický , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #9 Patrik Žižka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FK Santos - Jiskra Třeboň hráč #24 Jan Kočka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci B hráč #88 Martin Zadražil a vstřelil rozhodující gól (9:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci B hráč #43 Matěj Doubek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci B hráč #82 Martin Nesvačil , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:51 GÓL Pacovští Honzíci B! 8:8
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #82 Martin Nesvačil (8:8)
41:56 GÓL Pacovští Honzíci B! 7:8
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil #88 Martin Zadražil bez asistence (7:8)
37:48 GÓL Pacovští Honzíci B! 6:8
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #17 Karel Vágner (6:8)
36:35 Timeout FK Santos - Jiskra Třeboň
36:34 GÓL Pacovští Honzíci B! 5:8
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil #17 Karel Vágner, asistoval #43 Matěj Doubek (5:8)
35:24 Trestné střílení družstva FK Santos - Jiskra Třeboň neproměnil #19 Tomáš Trnka.
34:53 Vyloučen hráč #7 Jan Škrabánek družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za blokování florbalky
34:10 GÓL Pacovští Honzíci B! 4:8
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #43 Matěj Doubek (4:8)
33:34 GÓL Pacovští Honzíci B! 3:8
32:20 Vyloučen hráč #16 Jan Panský družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za sekání
30:21 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 2:8
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #24 Jan Kočka, asistoval #21 Jakub Holický (2:8)
28:42 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:27 GÓL Pacovští Honzíci B! 2:7
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil #11 Jakub Hájek, asistoval #3 Petr Mareš (2:7)
23:42 Timeout Pacovští Honzíci B
23:41 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:7
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #13 Jan Plch, asistoval #21 Jakub Holický (1:7)
22:36 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:6
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #20 Vojtěch Matuška, asistoval #28 Ondřej Zajíček (1:6)
21:52 Vyloučen hráč #88 Martin Zadražil družstva Pacovští Honzíci B na 2 minuty za nesportovní chování
21:45 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci B na 2 minuty za bránění ve hře
21:24 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:5
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #16 Jan Panský, asistoval #24 Jan Kočka (1:5)
20:33 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:4
14:07 Vyloučen hráč #28 Ondřej Zajíček družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za blokování florbalky
08:49 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:3
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #24 Jan Kočka, asistoval #28 Ondřej Zajíček (1:3)
06:49 GÓL Pacovští Honzíci B! 1:2
Branku družstva Pacovští Honzíci B vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #2 Jiří Růžička (1:2)
05:26 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 0:2
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #7 Jan Škrabánek z trestného střílení (0:2)
03:14 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 0:1
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #16 Jan Panský, asistoval #28 Ondřej Zajíček (0:1)