• 45 44:43
    2
    Šimon VACEK

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbK Orlicko-Třebovsko 5:6
branky: 9. Adam Vejrek, 10. Šimon Vacek, 15. Adam Vejrek, 31. Adam Vejrek, 42. Kamil Hebelka - 6. Jiří Vaňous, 9. Antonín Hubálek, 13. Jiří Vaňous, 35. Petr Minář, 38. Jakub Ludvíček, 40. Aleš Rozlívka; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 18 - Jonáš Marek 15; po třetinách: 3:3, 0:0, 2:3
45:00 Komentář trenéra Rtyně: Zápas jsme si užili, bereme to jako zkušenost do dalších zápasů.Soupeři děkujeme.
45:00 Komentář trenéra OT: Velmi vyrovnané utkání s houževnatým soupeřem. My jsme byli šťastnějším týmem v zápase, kde rozhodla především 3.třetina, kde jsme byli vytrvalejší a trpělivější v koncovce. Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
44:46 Napětí na hřišti by se dalo krájet
44:43 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:32 Rtyně poslala golmana na lavičku a zkouší hrát v šesti
42:35 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
41:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #14 Adam Vejrek (5:6)
41:01 Hebelka nám právě ukázal, jak se vymetají pavučiny v rohu Orlicko-Třebovské branky
39:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #85 Jiří Vaňous (4:6)
37:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jakub Ludvíček, asistoval #81 Ondřej Zölfl (4:5)
35:45 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou
34:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #90 Tomáš Martinásek (4:4)
30:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (4:3)
30:33 Verejko ladně poslal míček do soupeřovy branky
25:45 Další skvělý zákrok golmana Rtyně!
23:50 Neuvěřitelný zákrok golmana, kdy se mu podařilo zblokovat nechytatelnou střelu hráče z OT
22:12 Vyloučen hráč #9 Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
14:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
12:12 Po chybné přihrávce Vacka hráč OT Vaňous využil příležitosti, překvapuje golmana míčkem v jeho síti a upravuje score ve prospěch svého týmu
12:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous bez asistence (2:3)
09:33 Hráči obou týmů se rozhodli ukázat tomu druhému, že přišli vyhrát a padá gol za golem
09:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #25 Kamil Hebelka (2:2)
08:54 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #46 Antonín Hubálek, asistoval #90 Tomáš Martinásek (1:2)
08:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
06:23 Vyloučen hráč #82 Tadeáš Šilar družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
06:22 Šiler ladně zahodil hráče Rtyně za mantinel a rozhodčí ho obdarovali 2 minutami
05:35 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #1 Jonáš Marek (0:1)
05:34 Viděli jsme skvělý výhoz golmana, kterým posílá svého hráče před branku soupeře a ten zajišťuje změnu score