• 44 43:37
    7:13
    (Prokop)

FbC Sokol Předměřice n/L - FTC Vysoké Mýto 7:13
branky: 1. Petr Šolc, 14. František Krtička, 15. Libor Souček, 18. Petr Šolc, 22. Jakub Draštík, 29. František Krtička, 44. Václav Tošovský - 11. Vojtěch Novák, 13. Radim Filip, 13. Pavel Barák, 15. Pavel Barák, 27. Matěj Tošovský, 27. Luboš Kovář, 28. Jiří Novotný, 30. Jakub Poláček, 32. Luboš Kovář, 39. Zdeněk Kyndl, 39. Kateřina Vaňásková, 42. Zdeněk Kyndl, 44. Zdeněk Kyndl; rozhodčí: Lukáš Drahný - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Hampl 32 - Štěpán Kerhart 10; po třetinách: 3:4, 3:4, 1:5
44:10 V závěru utkání je na hráčích obou týmů znát únava, ale i odhodlání.
43:37 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Zdeněk Kyndl, asistoval #8 Matěj Prokop (7:13)
43:21 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 7:12
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #7 Václav Tošovský bez asistence (7:12)
42:00 Konec utkání se nese v poklidnějším rytmu.
41:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:12
38:19 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 Kateřina Vaňásková, asistoval #9 Radim Filip (6:11)
38:01 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Zdeněk Kyndl, asistoval #17 Jakub Hrdina (6:10)
37:35 Timeout hráčů Předměřic pro lehký oddech do konce zápasu.
37:30 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
35:15 Třeti třetina se prozatím nese v klidnějším duchu, i když oba týmy tlačí na dalšího góla.
33:00 Brankář Předměřic zkušeně vychytal střelu Mýta mířenou do jeho masky.
31:22 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Luboš Kovář, asistoval #9 Radim Filip (6:9)
29:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Jakub Poláček, asistoval #23 Jan Ossendorf (6:8)
28:35 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 6:7
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #35 František Krtička bez asistence (6:7)
27:48 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Jiří Novotný, asistoval #27 Pavel Barák (5:7)
26:45 Únava hráčů Předměřic je znatelná, ale bojují statečně.
26:33 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Luboš Kovář bez asistence (5:6)
26:16 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Matěj Tošovský, asistoval #8 Matěj Prokop (5:5)
24:25 Gólman Předměřic nám předvádí velice krásné zákroky.
23:30 Míček vyletěl vysoko ze hřiště jako pozdrav pro diváky.
22:43 Vyloučen hráč #35 František Krtička družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
22:40 Hra se plynule přelévá z jedné strany na druhou.
21:49 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #12 Jakub Draštík, asistoval #7 Václav Tošovský (5:4)
18:23 Vyloučen hráč #17 Jakub Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
18:23 Hráči Předměřic stahují gólmana z branky.
17:35 Gólmanovi Mýta proklouzl míček mezi nohama a je to krásný gól.
17:33 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #47 Petr Šolc, asistoval #87 Ondřej Danielčík (4:4)
14:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Pavel Barák, asistoval #6 Jiří Novotný (3:4)
14:02 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #99 Libor Souček z trestného střílení (3:3)
14:02 Hráč Předměřic skončil v brance Mýta a čeká nás nájezd, kterého se ujal hráč Souček, který úspěšně proměňuje.
13:25 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #35 František Krtička, asistoval #87 Ondřej Danielčík (2:3)
12:50 Tlak Mýta sílí, Předměřice nabírají dech a síly, dělají, co je v jejich silách.
12:27 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Pavel Barák, asistoval #23 Jan Ossendorf (1:3)
12:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Radim Filip, asistoval #3 Luboš Kovář (1:2)
11:15 Tým Vysokého Mýta využil přesilovky a proměňuje ji v gól.
10:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #27 Pavel Barák (1:1)
10:05 Vyloučený hráč Předměřic nabírá síly a dech na trestné lavici.
09:59 Vyloučen hráč #12 Jakub Draštík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra rukou
08:35 Hráč Mýta s trestem nesouhlasí, ovšem akceptuje ho bez větších dohadů.
07:51 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
07:18 Gólman Předměřic se v brance také nenudí, v přesilovce Mýto tlačí na gól.
06:11 Vyloučen hráč #68 Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:20 Gólman Předměřic nemohl najít míček, který ležel pod ním, úsměvná situace.
04:50 Pěkná střela hráče Vysokého Mýta trefila tyčku brány.
04:20 Ačkoliv je hráčů Předměřic málo, na branku útočí pravidelně, gólman se musí hodně otáčet.
02:30 Oba týmy se snaží vyvíjet tlak na protihráče, zatím je hra vyrovnaná.
00:45 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #47 Petr Šolc, asistoval #99 Libor Souček (1:0)