• 45 44:49
    2
    Vít RŮŽIČKA

KM automatik FBK Jičín - FBC Dobruška 7:5
branky: 16. Tomáš Ouhrabka, 23. Petr Szturc, 29. Adam Pazderník, 30. Petr Šotola, 37. Petr Kryl, 38. Adam Pazderník, 41. Petr Kryl - 2. Lukáš Prause, 9. Lukáš Prause, 24. Adam Kosař, 34. Jakub Hejhal, 43. Jakub Hejhal; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Dominik Hamšík 12 - Robert König 14; po třetinách: 0:2, 4:1, 3:2
44:59 Komentář trenéra domácích- Kluci si výhru zasloužili. Hráli jako tým. Výhra jim po právu patří. Děkujeme soupeřům a divákům.
44:59 Jičín: 9, Dobruška: 7 střely.
44:49 Vyloučen hráč #90 Vít Růžička družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
42:10 GÓL FBC Dobruška! 7:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #48 David Kollert (7:5)
40:46 Timeout FBC Dobruška
40:46 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl bez asistence (7:4)
40:03 Vyloučen hráč #48 David Kollert družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
37:19 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #3 Denis Lenfeld (6:4)
36:16 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:4
36:16 Kryl krásnou střelou a ještě lepší oslavou posílá Jičín do vedení.
33:32 GÓL FBC Dobruška! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #90 Vít Růžička (4:4)
29:59 Jičín: 9, Dobruška: 5 střely.
29:52 Šotola posílá Jičín do vedení.
29:51 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #78 Petr Šotola bez asistence (4:3)
28:05 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #78 Petr Šotola (3:3)
28:05 Pazderník krásně proběhl půlku hřiště a srovnává na 3:3
23:24 GÓL FBC Dobruška! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #35 Adam Kosař bez asistence (2:3)
22:12 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #16 Adam Sucharda (2:2)
22:11 Vyloučen hráč #18 Tomáš Večeřa družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra na zemi
19:54 Vyloučen hráč #68 Josef Šmída družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
17:34 Vyloučen hráč #78 Petr Šotola družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:13 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Tomáš Ouhrabka, asistoval #13 Adam Pazderník (1:2)
15:13 Jičín krásnou střelou snižuje.
14:59 Jičín: 4, Dobruška: 6 střely.
08:36 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Lukáš Prause, asistoval #20 Kryštof Kleiner (0:2)
01:21 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Lukáš Prause, asistoval #35 Adam Kosař (0:1)