45
  • 45 44:41
    2

TJ Sokol Jaroměř - KM automatik FBK Jičín 4:8
branky: 10. Jiří Lhotský, 13. Matěj Schőniger, 14. Matěj Schőniger, 15. Jan Jiran - 7. Tomáš Ouhrabka, 21. Miroslav Grund, 26. Adam Pazderník, 30. Petr Szturc, 39. Tomáš Ouhrabka, 39. Petr Szturc, 42. Miroslav Grund, 44. Petr Szturc; rozhodčí: Martin Doležal - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Urban 16, Jakub Kučera 2 - Lukáš Svoboda 14; po třetinách: 4:1, 0:3, 0:4
44:59 Komentář domácích - Do poloviny zápasu bylo utkání vyrovnané. Od půlky zápasu byli hosté nebezpečnější a efektivnější v koncovce. Po obdržení páté branky hosté trestali z protiútoku. Gratulujeme k výhře.
44:59 Komentář trenéra hostí - Zápas byl hodně tvrdý a emotivní z obou dvou stran. Ze začátku nás to lehce zaskočilo, ale kluci z Jičína zareagovali velmi dobře a gólové manko brzo dohnali. Výhra byla zasloužená. Radujeme se ze třech bodů. Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
44:41 Vyloučen hráč #68 Miroslav Grund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
43:41 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc bez asistence (4:8)
41:38 Jaroměř zkouší hru bez brankáře
41:21 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #13 Adam Pazderník (4:7)
38:47 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Kučera družstva TJ Sokol Jaroměř
38:44 Timeout TJ Sokol Jaroměř
38:44 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #21 Matěj Sedláček (4:6)
38:29 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (4:5)
31:57 Velká šance T. Ouhrabky z Jičína
30:01 Emotivní utkání vstupuje do poslední části, uvidíme co následujících 15 minut přinese
29:57 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:4
26:24 Mužstvo Jičína trefuje tyč
25:24 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Adam Pazderník, asistoval #21 Matěj Sedláček (4:3)
22:49 Vyloučen hráč #77 Štěpán Kněžík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání
22:49 Atmosféra na hřišti houstne
20:32 Vyloučen hráč #21 Matěj Sedláček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
20:03 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:2
17:57 Vyloučen hráč #72 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
15:57 Brankář Jaroměře vychytal tutovku Jičína
14:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #18 Patrik Adámek (4:1)
13:36 Obrovská šance Jaroměře...Jičín podržel brankář skvělým zákrokem.
13:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schőniger, asistoval #28 Jiří Lhotský (3:1)
12:08 Jaroměři se podařilo proměnit faul Jičína v blízkosti branky hostů
12:07 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
10:47 Tomáš Ouhrabka netrefuje velkou šanci Jičína...
09:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský bez asistence (1:1)
08:59 Slibnou šanci po faulu Jaroměře se Jičínu bohužel proměnit nepodařilo
07:57 Jičín má v oslabení další obrovskou šanci
06:42 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #3 Denis Lenfeld (0:1)
06:32 Vyloučen hráč #10 Petr Szturc družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
02:52 Hra se vyrovnala, oba týmy se snaží vypracovat si šanci na gól
00:01 Jičín začíná náporem