• 41 40:32
    4:3
    (Lenfeld)

FbC Skuteč - KM automatik FBK Jičín 4:3
branky: 17. Jakub Dajčar, 24. David Chládek, 32. Josef Dvořák, 41. Jakub Dudek - 20. Petr Szturc, 38. Miroslav Grund, 41. Miroslav Grund; rozhodčí: Filip Neumann - Antonín Appl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 29 - Lukáš Svoboda 20; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:2
45:00 Trenér domácích - Vyrovnané utkání, které rozhodl náš brankář a podržel nás v těžkých situacích. Děkujeme soupeřovi za utkání.
44:48 hosté hrají bez brankáře
40:32 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #3 Denis Lenfeld (4:3)
40:04 Timeout KM automatik FBK Jičín
40:04 GÓL FbC Skuteč! 4:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #73 Jakub Dudek, asistoval #63 Josef Dvořák (4:2)
37:07 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #13 Adam Pazderník (3:2)
31:54 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #63 Josef Dvořák, asistoval #23 Jakub Lédl (3:1)
28:32 Oba týmy hrají klidnou hru
23:25 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #39 David Chládek, asistoval #91 Jakub Dajčar (2:1)
20:54 Hráč z Skutče zkusil střelu z půlky
19:38 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #6 Petr Kryl (1:1)
16:42 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #91 Jakub Dajčar, asistoval #89 Jakub Špatenka (1:0)
14:17 Vyloučen hráč #16 Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
11:37 Vyloučen hráč #10 Petr Szturc družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:00 Probíhá vyrovnaný zápas
06:12 Hráč z Jičína zkusil střelu z půlky