13:3
    Tomáš NÝVLT
    (Vacek)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbC Sokol Předměřice n/L 13:3
branky: 3. Šimon Vacek, 7. Filip Kulda, 10. Adam Vejrek, 13. Šimon Vacek, 17. Šimon Vacek, 23. Filip Kulda, 26. Šimon Vacek, 26. Adam Vejrek, 30. Filip Kulda, 34. Šimon Vacek, 38. Kamil Hebelka, 38. Jakub Škoda, 44. Tomáš Nývlt - 33. Lukáš Doležal, 42. Jakub Střelka, 42. Michal Souček; rozhodčí: Kateřina Kulhavá - Patrik Csicsó; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Matyska 20 - Petr Šolc 15; po třetinách: 4:0, 5:0, 4:3
45:00 Střely ve 3. části: 13:8
44:59 Komentář trenéra Orel Rtyně v Podkrkonoší: děkujeme soupeři za klidné utkání
44:59 Komentář trenéra FbC Sokol Předměřice: Děkujeme soupeři a všem divákům za velmi povedené utkání ve vysokém tempu.
43:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 13:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #24 Tomáš Nývlt, asistoval #94 Šimon Vacek (13:3)
41:30 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 12:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #87 Michal Souček bez asistence (12:3)
41:26 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 12:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #12 Jakub Střelka, asistoval #9 Ondřej Danielčík (12:2)
39:30 Předměřice se pokouší otočit skore zápase
37:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 12:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #6 Jakub Škoda, asistoval #30 Ondřej Řehák (12:1)
37:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 11:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #94 Šimon Vacek (11:1)
33:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (10:1)
32:24 Lukáš Doležal neuvěřitelně zavěsil do levého horniho rohu
32:23 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 9:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #13 Lukáš Doležal bez asistence (9:1)
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
29:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #46 Filip Kulda, asistoval #30 Ondřej Řehák (9:0)
26:50 Jakub Střelka vyslal dělovou ránu, ale bohužel neskončila golem
25:49 Tento florbalový svátek sleduje krásných 5 diváků, děkujeme
25:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (8:0)
25:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #25 Kamil Hebelka (7:0)
22:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:0
18:59 Vyloučen hráč #24 Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:21 Michal Souček si teďka povodil celou obranu soupeře
16:48 Šimon Vacek kompletuje svůj hattrick
16:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #24 Tomáš Nývlt (5:0)
15:00 Střely v 1. části: 7:9
14:59 Utkání je zatím velmi jednoznačné uvidíme co ukáže druhá třetina
12:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:0
12:03 hostující využívají přesilovou hru
10:17 Vyloučen hráč #87 Michal Souček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
09:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #24 Tomáš Nývlt (3:0)
06:22 Rtyně zatím lepším týmem a má v zápase jasnou převahu
06:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
02:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
02:30 hráč s číslem 94 otevírá střelou do teploměru skore utkání