• 44 43:25
    4:3
    ()

TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobruška 4:3
branky: 32. Jiří Hrobský, 39. Jiří Lhotský, 41. Erik Mikas, 43. Jiří Lhotský - 16. Lukáš Prause, 18. Jakub Hejhal, 44. Lukáš Prause; rozhodčí: Radek Hrdlička - Ondřej Jiránek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Jakub Kučera 10 - Robert König 21; po třetinách: 0:0, 0:2, 4:1
45:00 Komentář hostů Jirák Jan (Trenér): Děkuji soupeři za hru.
45:00 Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér): Vyrovnané utkání. Po dvou vlažných třetinách z naší strany, jsme dokázali zápas otočit. Díky soupeři za férový a kvalitní utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
43:25 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Lukáš Prause bez asistence (4:3)
42:36 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský bez asistence (4:2)
41:37 Timeout FBC Dobruška
41:37 Vyloučen hráč #55 Dominik Tichý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
40:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Erik Mikas, asistoval #55 Dominik Tichý (3:2)
38:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #11 Veronika Kyšková (2:2)
31:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #11 Veronika Kyšková (1:2)
30:00 Střely ve 2. části: 10:5
22:53 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #72 Matěj Schőniger.
17:40 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #13 Lukáš Prause (0:2)
15:49 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Lukáš Prause bez asistence (0:1)
15:00 Střely v 1. části: 6:2