• 45 44:25
    5:8
    (Šmíd)

FBC Dobruška - FbK Orlicko-Třebovsko 5:8
branky: 5. Adam Pekárek, 21. Jakub Hejhal, 30. David Kollert, 43. Vít Růžička, 44. Jan Štach - 6. Petr Minář, 8. Vojtěch Šmíd, 24. Tomáš Martinásek, 24. Vojtěch Šmíd, 28. Štěpán Kapoun, 30. Jakub Ludvíček, 38. Tomáš Martinásek, 45. Štěpán Kapoun; rozhodčí: Radek Hrdlička - Ondřej Vašátko; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Josef Štach 18 - Matyáš Kopecký 9; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:2
45:00 Komentář hostů Horák Pavel (Trenér): Divácky se jednalo o velmi florbalové utkání a děkuji soupeři za hru.
45:00 Komentář domácích Jirák Jan (Trenér): Děkuji za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:9
44:26 Štěpán Kapoun si připisuje další gól a pojisťuje ním výhru celku hostí FbK Orlicka Třebovska.
44:25 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (5:8)
43:46 Utkání se dramatizuje. Uvidíme, co týmy po timeoutu vymyslí.
43:45 Timeout FBC Dobruška
43:17 GÓL FBC Dobruška! 5:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #57 Jan Štach, asistoval #48 David Kollert (5:7)
42:37 Nedůrazného bránění před brankou Orlicka Třebovka využívá útočník z Dobrušky.
42:36 GÓL FBC Dobruška! 4:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #90 Vít Růžička, asistoval #35 Adam Kosař (4:7)
41:05 V samotném závěru přesilové hry se nabídla OTčku, po zdařilé nahrávce Vojty Šmída, šance před brankou soupeře. Útočník modrobílých ovšem pouze promáchl.
39:10 Vyloučen hráč #14 Adam Pekárek družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:09 Vyhrocená potyčka u mantinelu domácích.
37:15 Hráč týmu FbK OT Tomáš Martinásek se při vlastním oslabení zmocňuje míčku a přidává další gól do prázdné branky soupeře.
37:14 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #90 Tomáš Martinásek bez asistence (3:7)
36:55 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře
36:37 Dobruška úspěšně ubránila čtyři minuty v oslabení.
35:00 OT v přesilovce tlačí. Brankář Dobrušky ale skvělými výkony drží svůj tým nad vodou.
34:37 Vyloučen hráč #6 David Hroch družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nesportovní chování
32:38 Hráč Dobrušky dostává trest 2+2.
32:37 Vyloučen hráč #6 David Hroch družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:30 Ke konci utkání se nám začíná hra poněkud přiostřovat.
31:30 Začíná nám třetí a poslední část zápasu. Tým Orlicka Třebovksa má značný náskok. Dobruška ale rozhodně nepřestává hrát. Utkání je stále v pohybu a můžeme pozorovat šance na každé straně.
30:00 Střely ve 2. části: 4:11
29:27 Hráč týmu FbK OT Jakub Ludvíček ovšem na přesilovou hru soupeře odpovídá a přidává další gól pro OTčko.
29:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jakub Ludvíček, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (3:6)
29:13 Dobruška krásnou akcí přidává gól v přesilové hře. Přesné rychlé přihrávky na čepel jim nedělají žádný problém.
29:12 GÓL FBC Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #14 Adam Pekárek (3:5)
28:55 Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
27:23 Hráč týmu FbK OT Štěpán Kapoun zachycuje před brankou zkušeně přihrávku soupeřů. Přesnou střelou k tyči navyšuje vedení svého týmu.
27:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (2:5)
25:50 Tým Dobrušky se ale rozhodně nehodlá vzdát. Utkání je ve vysokém tempu a další gól může přijít kdykoliv.
24:43 Další nebezpečná akce OTčka. Tentokrát končí tyčkou.
23:57 Po dvou rychlých gólech se modrobílí dostávají do vedení.
23:56 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd bez asistence (2:4)
23:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #72 Matyáš Holub (2:3)
22:36 Teď odpovídá nebezpečnou akcí tým Orlicka Třebovska. Zakončení je ale nepřesné.
20:08 Krásná akce Dobrušky a skóre je opět vyrovnáno!
20:07 GÓL FBC Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #35 Adam Kosař (2:2)
19:40 Brankář Dobrušky vychytává maskou střelu Tondy Hubálka.
16:50 Hráč týmu FbK OT Vojta Šmíd po bratrské akci těsně netrefuje branku soupeře.
15:00 Střely v 1. části: 4:5
14:59 Končí nám první třetina. Utkání je vyrovnáné. Pozorujeme zajímavé akce na abou stranách. Rozhodně je na co se dívat.
13:30 Další ostrá střela Dobrušky. Tentokrát z půlky hřiště. Brankář týmu FbK OT ale opět zasahuje.
10:08 Nebezpečná střela ze strany Dobrušky. Matyáš Kopecký si ovšem skvělým zákrokem helmou se střelou hravě poradil.
08:26 Sportovní gesto ze strany Dobrušky. Hráč týmu FbK OT Štěpán Kapoun už usedal na trestnou. Hráč Dobrušky ovšem přiznává pravdu a hraje se dál. Za fairplay, děkujeme.
07:45 Jirka Vaňous skvěle zachytil pomocí nohy přihrávku soupeře. Míček se dále dostává k Vojtovi Šmídovi, který bez problému proměňuje.
07:44 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
05:01 Hráč týmu FbK OT Petr Minář získal aktivním napadáním obránců soupeře míček a nemilosrdnou střelou srovnává skóre utkání.
05:00 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #7 Petr Minář bez asistence (1:1)
04:45 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Adam Pekárek, asistoval #13 Lukáš Prause (1:0)
03:00 Dobruška tlačí. Konstruktivní hrou rozebírá tým soupeřů.
00:43 Hezká individuální akce Jirky Vaňouse z týmu FbK OT. Od vlastní branky se dostává až bráně soupeře. Branku ovšem těsně míjí.