7:9
    Adam VEJREK
    (Vacek)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FbC Sokol Předměřice n/L 7:9
branky: 12. Šimon Vacek, 21. Jakub Škoda, 25. Šimon Vacek, 30. Šimon Vacek, 38. Adam Vejrek, 43. Šimon Vacek, 45. Adam Vejrek - 1. Jan Bednář, 16. Jan Bednář, 20. Jonáš Melichárek, 24. Libor Souček, 26. Jan Bednář, 30. Jan Bednář, 32. Jakub Střelka, 36. Michal Souček, 42. Jakub Střelka; rozhodčí: Jitka Romančáková - Martin Korunka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 10 - Petr Šolc 16; po třetinách: 1:1, 3:5, 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 10:5
44:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (7:9)
42:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (6:9)
41:06 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:9
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #12 Jakub Střelka, asistoval #44 Pavel Koubalík (5:9)
40:57 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
40:50 Zdá se, že si Předměřice svůj náskok udrží.
38:18 Vyloučen hráč #87 Michal Souček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost
37:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #13 Daniel Semerák (5:8)
37:00 Rtyni se nedaří zakončovat akce.
35:38 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:8
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #87 Michal Souček bez asistence (4:8)
35:00 Rtyně se snaží dostat hru pod kontrolu.
33:22 Další neúspěšný únik Předměřic.
31:46 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:7
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #12 Jakub Střelka, asistoval #13 Lukáš Doležal (4:7)
31:40 Brankář Rtyně podržel svůj tým.
31:17 Samostatný únik Bednáře z Předměřic končí neúspěšně.
30:00 Střely ve 2. části: 9:9
29:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:6
29:14 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:6
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #99 Libor Souček (3:6)
25:27 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:5
24:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
24:21 Krásná kombinace Vejrka a Vacka končí gólem.
23:47 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #99 Libor Souček, asistoval #12 Jakub Střelka (2:4)
23:47 Krásná střela z otočky, která končí v pravé šibenici.
21:54 Hráč Rtyně s číslem 15 teď stál sám před bránou dostal míček, ale sjel mu z čepele.
20:36 Předměřice šli 2 na 1, ale gól jsme neviděli.
20:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #6 Jakub Škoda, asistoval #14 Adam Vejrek (2:3)
19:27 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #86 Jonáš Melichárek, asistoval #66 Jan Bednář (1:3)
18:29 Teď Předměřice šli 2 jenom na golmana, ale gól z toho není.
15:33 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:2
15:00 Střely v 1. části: 4:5
14:59 Vacek je opět dominantním hráčem.
14:59 Viděli jsme vyrovnanou třetinu, ale víc ze hry zatím má Rtyně.
11:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #13 Daniel Semerák (1:1)
11:28 viděli jsme dobře sehranou přesilovku, která ale gól nepřinesla.
09:28 Vyloučen hráč #17 Václav Januš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:15 Vyloučen hráč #26 Petr Hlušička družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:50 Zatím se hraje vyrovnaný florbal.
00:58 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 0:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář z trestného střílení (0:1)
00:58 Viděli jsme krásné provedení nájezdu.