43
  • 43 42:46
    Šimon VACEK

FbC Hradec Králové B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:9
branky: 5. Tomáš Marek, 9. Tomáš Karlík, 12. Tomáš Marek, 18. Tomáš Marek, 26. Tomáš Karlík, 28. Ondřej Šimerda, 29. Ondřej Šimerda - 3. Šimon Vacek, 4. Adam Vejrek, 5. Šimon Vacek, 7. Šimon Vacek, 12. Daniel Hejna, 14. Šimon Vacek, 23. Vojtěch Křeček, 26. Václav Januš, 29. Kamil Hebelka; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Vrběcký 20 - Vojtěch Petera 26; po třetinách: 3:6, 4:3, 0:0
45:00 Komentář domácích Urban Michal (Trenér): Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 8:12
44:11 Hradec bude mít zajímavou standardku.
42:46 Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #94 Šimon Vacek.
42:30 Marek rychle rozehrál standardku a chtěl využít špatného střídání Rtyně. Bez gólového efektu.
40:37 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
39:55 Vrběcký chvilku na střídačce a chvilku v brance. Je jako skákajicí čertík. Sem a tam. Podle toho kdo má v držení balonek.
39:40 Hradec bez golmana.
37:43 Timeout FbC Hradec Králové B
37:43 Hradecký Kettunen udílí rady svým borcům. Uvidíme, zda si hradečtí hráči vezmou jeho slova k srdci.
36:45 Verdun v Kuklenách! Rtyně střílí do tyček i mimo...ale Vrběcký zatím drží naděje Hradce.
34:50 Již hrajeme v plném počtu. Hradec svou šanci nevyužil.
33:40 Vacek to zkooušel na Vrběckého i v oslabení. Hradecký golman se totiž po ztrátě míčku rychle vrátil do své svatině.
31:50 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Křeček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
31:50 Hradecký kouč Urban zkouší se svými svěřenci hru bez brankaře.
31:27 Rtyňská střela mimo hřiště ukončila jejich tlak před hradeckou brankou.
30:00 Střely ve 2. části: 12:8
28:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #99 Ondřej Binar (7:9)
28:55 ...skoruje hradecký kapitán Šimerda. Hradec se tak drží na dostřel Rtyně a čeká nás snad zajímavá 3. třetina.
28:53 Binar je bojovník! Proti 2 souleřům vybovoval míček a také faul na sebe a tím pádem volný úder. A z něj...
28:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka bez asistence (6:9)
27:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:8
27:03 Před Šimerdou Rtyně postavila dálnici. Tak si mohl vybědnout z vlasní poloviny až před Peteru a pohodlně zakočit.
25:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Václav Januš, asistoval #24 Tomáš Nývlt (5:8)
25:20 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #72 Matěj Nosek (5:7)
23:50 Jediný, kdo se asi nebude stožovat na zimu je Vrběcký. Před nímn to pěkně hoří! Ten borec se asi dneska pěkně zpotí.
22:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Vojtěch Křeček bez asistence (4:7)
17:09 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #22 Tomáš Marek bez asistence (4:6)
17:09 Hradecký Marek má hattrick! Kdyby tady nebyla taková zima, tak diváci oželí své pokrývky hlavy a naháží je na palubovku.
16:51 Akce po ose Šimerda - Karlík se jevila jako velmi slibá, neboť šli sami na golmana. Nic z toho...
15:01 Buly pro HK. Ale přesto dned na začátku 2. třetiny je Tryně před Vrběckým. Ten skáče rybičky z jedné strany na druhou, aby nedostal další gol. Obrana mu v tom však moc nepomáhá.
15:00 Střely v 1. části: 13:9
14:55 Hradecký golman si před koncem 1. třetiny připisuje další zákrok.
13:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (3:6)
13:16 Na první střelu si Vrběcký perfektně povyjel, ale na dorážku již nestačil zareagovat.
11:44 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #22 Tomáš Marek, asistoval #9 Marek Jedlan (3:5)
11:44 Střela Marka z levého křídla prošla Peterovi pod rukou.
11:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Daniel Hejna bez asistence (2:5)
11:07 Binar vyslal jedovku, ale brakář Rtyně levačkou vytěsnil mimo 3 tyče.
09:30 Hezký zákrok Vrběckého zachránil Hradec před další brankou.
08:17 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #9 Marek Jedlan (2:4)
08:17 Hradec Karlíkem zužitkovává svou první početní převahu a upravuje skore na 2:4
06:53 Vyloučen hráč #39 Ondřej Matyska družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
06:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
05:48 Vyloučen hráč #92 Tomáš Karlík družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
05:14 Je avizována výhoda pro Rtyni. Hradec půjde do 4.
04:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
04:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
03:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (0:2)
03:08 Druhá branky Rtyně byla jako z baseballu. Škodas jenom, že zde nemáme VAR. Bylo by dobré zkontrolovat zda skorujici hráč nevyskočil při zakončení.
02:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (0:1)