• 45 44:26
    17:0
    ()

FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 17:0
branky: 1. Vojtěch Novák, 3. Jakub Poláček, 7. Lukáš Rolenec, 12. Jan Ossendorf, 15. Jakub Poláček, 15. David Špaček, 17. Vojtěch Novák, 19. Jiří Novotný, 24. Radim Filip, 28. Jakub Poláček, 32. Jakub Poláček, 34. Tomáš Bureš, 41. Radim Filip, 42. Vojtěch Novák, 43. Vojtěch Novák, 45. Tomáš Bureš, 45. Vojtěch Novák; rozhodčí: Martin Řehák - Martin Korunka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jozef Kandráč 16 - Daniel Nekvinda 35; po třetinách: 6:0, 4:0, 7:0
45:00 Střely ve 3. části: 19:6
44:26 GÓL FTC Vysoké Mýto! 17:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák bez asistence (17:0)
44:10 GÓL FTC Vysoké Mýto! 16:0
Vlastní branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Tomáš Bureš (16:0)
42:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 15:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák, asistoval #20 Jakub Poláček (15:0)
42:42 Krásnou střelou z rohu od Kubi Poláčka mířil míček na Vojtu Nováka, který nemíjí bránu
41:56 GÓL FTC Vysoké Mýto! 14:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák, asistoval #6 Radim Filip (14:0)
40:38 GÓL FTC Vysoké Mýto! 13:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Radim Filip, asistoval #20 Jakub Poláček (13:0)
40:38 Malá technická zdravotní pauza skutečského golmana a můžeme pokračovat
39:24 Pepa Kandráč si dnes jde pro nulu v bráně, podaří se mu nulu udržet?
36:01 David Špaček z VM sám mířil na bránu, ale golman Dan Nekvinda byl hbitý jako lišák a střelu zadržel
33:55 Máme tu další navýšení v podobě vlastního gólu
33:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 12:0
Vlastní branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Tomáš Bureš (12:0)
31:57 Mýto svyšuje náskok na neuvěřitelných 11 : 0
31:56 GÓL FTC Vysoké Mýto! 11:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jakub Poláček bez asistence (11:0)
30:01 Úvodní buly získává opět Mýto
30:00 Střely ve 2. části: 21:4
28:41 Mýto stále na míčku, po strátě vybíhá ale v zóně smrti strácí Skuteč a Mýto zase útočí
27:37 GÓL FTC Vysoké Mýto! 10:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jakub Poláček, asistoval #16 Vojtěch Novák (10:0)
23:14 GÓL FTC Vysoké Mýto! 9:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Radim Filip, asistoval #17 Jiří Novotný (9:0)
22:14 Skvělý golman hostí Dan Nekvinda úžasně ubránil nátlaku, který Mýto nepřetržitě drží už několik minut. Nebýt Dana skóre by bylo daleko vyšší
18:07 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Jiří Novotný, asistoval #6 Radim Filip (8:0)
18:07 Jiří Novotný ukončuje přesilovku do prázdné brány jako nesmrtelný ďábel
17:51 David Špaček má dnes nadprůměrně dobré zpracovatelské umi a nenechá Skuteč nic vyhodit
16:23 Vyloučen hráč #72 Tomáš Bureš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
16:11 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Vojtěch Novák, asistoval #27 Pavel Barák (7:0)
15:01 Úvodní buly záskává Mýto
15:00 Střely v 1. části: 12:6
14:14 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Špaček, asistoval #23 Jan Ossendorf (6:0)
14:05 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jakub Poláček, asistoval #8 Matěj Tošovský (5:0)
13:50 Skvěle Dan Nekvinda ubránil gólovce a drží svůj tým od navýšení náskoku
13:00 Mýto intenzivně čistě napadá a získává tak míček na své florbalky
11:55 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Jan Ossendorf, asistoval #77 Štěpán Kerhart (4:0)
10:38 Pepa Kandráč (golman VM) teď skvěle nastavil dlaň v gólové střele Skutče, je vidět že dnes je jeho den
09:00 Máme konec přesilové hry Skutče a výsledek se zatím nemění, Mýto zvládlo oslabení bravůrně
07:00 Vyloučen hráč #17 Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za držení
07:00 Skuteč dostává od Mýta výhodu v podání přesilové hry
06:40 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Lukáš Rolenec, asistoval #77 Štěpán Kerhart (3:0)
05:02 Skutči se úplně nedaří uniknout ze své obrané poloviny
03:59 Kuba Lédl skvěle teď zabránil gólové střele Vojty Nováka
03:10 Skuteč je teď pod nátlakem Mýta ale obrana Skutče je velmi bystrá a vše zachycuje
02:09 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jakub Poláček, asistoval #27 Pavel Barák (2:0)
02:03 Skutči teď utekl míček a obrana Mýta vyhazuje dopředu
00:44 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
00:44 Vojta Novák získává krásnou nahrávku od zkušeného Radima Filipa a střílí na bránu
00:38 Mýto se ujímá míčku a jde do útoku
00:23 Skuteč se dostává do první útočné akce
00:01 Úvodní buly získává domácí tým FTC VM