44
  • 44 43:20
    Skuteč

FbC Skuteč - FBC Dobruška 6:4
branky: 19. Daniel Nekvinda, 19. Daniel Nekvinda, 20. Daniel Nekvinda, 22. Daniel Nekvinda, 27. Daniel Nekvinda, 32. Josef Dvořák - 6. Filip Matějů, 25. Jakub Hejhal, 33. Adam Pekárek, 43. Adam Kosař; rozhodčí: Ondřej Jákl - Martin Korunka; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Matěj Maršík 10 - Robert König 26; po třetinách: 0:1, 5:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 12:2
44:00 Probíhá poslední minuta třetiny
43:20 Timeout FbC Skuteč
42:33 GÓL FBC Dobruška! 6:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #35 Adam Kosař, asistoval #14 Adam Pekárek (6:4)
42:10 Dobruška hraje bez brankáře v šesti na hřišti
41:17 Timeout FBC Dobruška
41:11 Trenér hostí si nechal písknout time-out. Po zjistění že balónek má mít Skuteč svůj verdikt odřekl
37:40 Skuteč dostává šanci ve formě kratší přesilovky
37:17 Vyloučen hráč #90 Vít Růžička družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
36:25 Dobruška získává výhodu v počtu hráčů na palubovce
35:47 Vyloučen hráč #69 Daniel Nekvinda družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
35:23 Dobruška nastřeluje TYČ
32:43 Nesmíme zapomenout zmínit hlavně dámskou složku z Dobrušky, jsou celkem 3 v soupisce a klukům se dost vyrovnávají.
32:14 GÓL FBC Dobruška! 6:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Adam Pekárek, asistoval #35 Adam Kosař (6:3)
31:55 GÓL FbC Skuteč! 6:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #63 Josef Dvořák, asistoval #23 Jakub Lédl (6:2)
31:18 Vyloučen hráč #90 Vít Růžička družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
30:01 Úvodní buly pro Skuteč
30:00 Střely ve 2. části: 10:6
29:00 Probíhá nám poslední minuta druhé třetiny a Dobruška jako by chytila druhý dech
26:42 GÓL FbC Skuteč! 5:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #69 Daniel Nekvinda bez asistence (5:2)
26:42 Dan Nekvinda při průběhu mezi dvěma hráči o5 už po páté skóruje
24:58 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #14 Adam Pekárek (4:2)
24:02 Tak jak začala Dobruška na balónku, teď se karty obrátily a na míčku je Skuteč
21:06 GÓL FbC Skuteč! 4:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #69 Daniel Nekvinda bez asistence (4:1)
21:06 Nestihnu dopsat ani komentář a máme tu další gól aktuálně čtvrtý v pořadí toho stejného hráče
19:56 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #69 Daniel Nekvinda, asistoval #82 Matěj Maršík (3:1)
19:56 Mohla bych se znovu opakovat, Dan Nekvinda na pozici střeďáka válí
18:28 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #69 Daniel Nekvinda, asistoval #63 Josef Dvořák (2:1)
18:28 Dan Nekvinda jakožto reprezentantský golman se rozhodl, že si chce zase zkusit pozici hráče. To mu krásně vychází a dává tak druhý gól kterým dostává Skuteč do vedení
18:13 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #69 Daniel Nekvinda bez asistence (1:1)
17:33 Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
17:33 Viky Bartošová sekla hráče ze Skutče a tím může srovnat
15:01 Úvodní buly pro Skuteč
15:00 Střely v 1. části: 10:6
12:59 Skuteč díky skvělým zákrokům golmana udržuje jen jednogólovou ztrátu
11:41 Golman z Dobrušky teď skvěle vychytal helmou možnost vyrovnávajícího gólu
09:15 Skuteč měla teď velkou smůlu, golman hostí si odrazil míček na bránu, ale trefil tyč. Skóre se zatím nemění. Skuteč by potřebovala srovnat a hru tak trochu uklidnit
08:10 Hráč z Dobrušky teď získal přesnou nahrávku na čepel. Rychlou ale nepřesnou střelou úplně míjí prázdnou bránu
07:32 Dobruška se cítí na míčku jako doma, nahrávky jim vychází jedna báseň
05:20 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #7 Filip Matějů, asistoval #77 Jakub Hejhal (0:1)
04:03 Dobruška obehrála skutečského hráče ale obrana domácích ubránila přečíslení 3 na 2
02:22 Skuteč se dostává do střely ale golman vyráží
00:43 První střela Dobrušky těsně nad bránu
00:01 Úvodní buly získává Dobruška