44
  • 44 43:01
    Dobruška

FBC Dobruška - FTC Vysoké Mýto 3:5
branky: 25. Filip Matějů, 31. Kryštof Kleiner, 40. Lukáš Prause - 2. Michael Drahoš, 12. Michael Drahoš, 29. Matěj Tošovský, 35. Jiří Novotný, 42. Vojtěch Novák; rozhodčí: David Richter - Martin Korunka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Robert König 14 - Jozef Kandráč 12; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
44:42 Jako by získali druhý dech, Dobruška útočí co jen jin síly zbývají
43:01 Timeout FBC Dobruška
43:01 Dobruška hraje bez golmana v šesti
41:46 Mýtský golman teď absolutně neskutečný. Nebezpečné střely se na něj jen hrnou
41:05 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #20 Jakub Poláček (3:5)
40:41 Jožin skvěle ve vzduchu rukou zachytil míček a nenechává Dobrušku vyrovnat
39:38 GÓL FBC Dobruška! 3:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Lukáš Prause, asistoval #14 Adam Pekárek (3:4)
36:25 Dobrušce se teď moc nevycházejí pokusy si nahrát a spíše se mezi sebou honí a ztrácí tak zbytečné míčky
34:12 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Jiří Novotný, asistoval #6 Radim Filip (2:4)
33:26 Vojta Novák se pokouší vystřelit, ale jeho muška mířila 2 metry nad bránu a 4 metry mimo... pro příště Vojto "DOLUUUUUU"
31:26 Dobruška se dobře vymotala a dostává se do útoku
30:59 GÓL FBC Dobruška! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #96 Kryštof Kleiner, asistoval #7 Filip Matějů (2:3)
30:01 Buly získává Dobruška
30:00 Střely ve 2. části: 3:5
28:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Matěj Tošovský bez asistence (1:3)
24:01 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #7 Filip Matějů, asistoval #30 Richard Kozák (1:2)
24:01 Ríša Kozák krásně před celou polovinu hřiště, z jedné strany na druhou, prostřelil všechny hráče na svého kolegu Filipa Matějů,který bezmyšlenkovitě vystřelil čistou a přímou střelu a vymetl tak všechny pavouky v růžku brány
21:19 Minuta přesilovky Dobrušky za námi, ale na mýtskou bránu to lítá jedna střela za druhou
20:19 Vyloučen hráč #17 Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
20:19 Dobruška teď dostává jistou výhodu jak snížit brankovou ztrátu. Povede se jim to?
19:06 Ráďa Filip teď zákeřně z boku vystřelil nebezpečnou a rotující střelu. Golman Dobrušky zklapl ruku k tělu a mezi tělem a loktem míček udržel.
17:36 Dobruška teď vytvořila na Mýto nátlak a dostává se až k zakončení. Jožin nepropouští.
16:09 Radim Filip teď neskutečně přesprintoval všechny hráče. Kličkou na hokejce úžasně poslal na Kubu Poláčka kterému se nepovedlo prostřelit golmana.
15:29 Dobruška dobře ubránila nátlak Mýta.. získává míček ale na polovině ho zase ztrácí
15:01 Buly získává Dobruška
15:00 Střely v 1. části: 5:9
13:42 Z poloviny nebezpečnou střelu vypouští Vojta Novák (kapitán týmu) .... golman odráží a Kuba Poláček doklepává... bohužel do golmana a tím tak nezískali třígólový náskok. Golman Dobrušky teď skvěle zachránil situaci schovat míček mezi své nohy
11:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Michael Drahoš, asistoval #80 Jakub Hrdina (0:2)
11:12 Mýto čistým zákrokem obehrává Dobrušku a jdou do útoku
10:35 Dobruška se hodně drží na míčku
07:00 Dobruška skvěle tlačí Mýto na obrannou část, ale nedaří se skórovat. Mýtský golman svými zkušenostmi a zápalem nepouští nic
04:16 Mýto nadhazuje dopředu a z první střílí Michal Drahoš... golman Dobrušky skvěle a intuitivně zasáhl a drží svůj tým stále v jednogólé ztrátě
03:55 Po rozehře se Dobruška dostává na balónek a střílí. Mýtský goman teď skvěle zakročil
01:51 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Michael Drahoš, asistoval #27 Pavel Barák (0:1)
01:51 Míša Drahoš si odskočil v pravý moment a střílí téměř do prázdné brány
01:36 Jožka má první zákrok který pro golmana není nijak nebezpečný
00:24 Mýto ztratilo po buly míček a dobře brání na útočné polovině
00:01 Úvodní buly pro Mýto