• 43 42:29
    9:4
    (Hrdina)

FTC Vysoké Mýto - FbC Sokol Předměřice n/L 9:4
branky: 15. Radim Filip, 17. Vojtěch Novák, 25. Michael Drahoš, 33. Vojtěch Novák, 34. Vojtěch Novák, 40. Jiří Novotný, 42. Štěpán Kerhart, 43. Vojtěch Novák, 43. Štěpán Kerhart - 5. Libor Souček, 25. Ondřej Danielčík, 31. Jakub Vaculík, 34. Petr Hlušička; rozhodčí: David Richter - Martin Korunka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jozef Kandráč 9 - Jakub Hampl 39; po třetinách: 1:1, 2:1, 6:2
45:00 Střely ve 3. části: 24:7
43:50 Předměřice nastřelují TYČ!!
42:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 9:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #77 Štěpán Kerhart, asistoval #80 Jakub Hrdina (9:4)
42:14 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #17 Jiří Novotný (8:4)
42:14 Karty se obrátily... Jirka Novotný střílí na velké brankoviště na Vojtu Nováka, ten vyčkal a ve správnou chvíli poslal míček z boku za golmana
41:09 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
41:09 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:4
39:19 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Jiří Novotný, asistoval #10 Vojtěch Novák (6:4)
39:19 Domácí kapitán získal z obrany nahrávku na střed, svou legendární kličkou obehrál obránce Předměřic a nahrává na samotného Jirku Novotného, který se dnes skvěle rozstřílel v prvním zápase a neminul ani teď.
37:29 Oba týmy se dostávají do dobrých situací, ale nedaří se zakončit aý do sítě
35:13 Vyloučen hráč #11 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:58 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #27 Pavel Barák (5:4)
33:49 A máme zase vyrovnáno!!
33:48 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #26 Petr Hlušička bez asistence (4:4)
33:13 Jožka svou nohou ve vzduchu zabraňuje gólovce a hned poté svou helmou vystřeluje pryč
32:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (4:3)
30:55 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #17 Jakub Vaculík, asistoval #13 Lukáš Doležal (3:3)
30:55 Předměřice nátlakem ve velkém brankovišti měly štěstí. Luky Doležal vyhledal Kubi Vaculíka hokejku a ten skóroval nad sedícího golmana. Jožka neměl jak gólu zabránit
30:00 Střely ve 2. části: 9:2
29:54 Vyloučen hráč #4 Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
28:40 Mýto zvládlo oslabení na výbornou
26:28 Vyloučen hráč #27 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
24:56 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Michael Drahoš, asistoval #80 Jakub Hrdina (3:2)
24:18 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Ondřej Danielčík, asistoval #47 Petr Šolc (2:2)
17:27 Mýtu se nedaří trefit ani poloprázdnou bránu
16:54 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #69 Jozef Kandráč (2:1)
15:01 Buly pro Mýto
15:00 Střely v 1. části: 15:4
14:49 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Radim Filip, asistoval #11 Michael Drahoš (1:1)
12:41 Mýto je neustále v tlaku
09:41 Předměřice i v tak malém počtu jsou dnes dost nebezpeční
08:01 Kapitán domácích dobře našel samotného Jirku Novotného, ten ale měl střelu dál a tím se mu podařilo vystřelit přímo do výstroje golmana
04:38 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 0:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #99 Libor Souček bez asistence (0:1)
04:38 Mýto blbě rozehrálo na polovině a toho využil Libor Souček, který sám bez zastavení míří na domácí branku
04:34 Vyloučen hráč #17 Jakub Vaculík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
04:00 Domácí Vojta Novák byl sečen a tím se tak Mýto dostává do výhody, kdy hrají v šesti než se pískne faul
02:44 Mýto je na útočné polovině a Předměřice dobře brání... myslím že takto bude vypadat skorok celý zápas, protože Dobruška je v polovičním počtu jak Mýto
00:01 Úvodní buly pro Mýto