• 25 24:06
    2:6
    (Jakl)

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBC Trutnov (DTJ) 2:6
branky: 7. Tomáš Grof, 17. Radim Dvořák - 3. Šimon Sláma, 7. Jakub Barvínek, 7. Filip Pačes, 10. Kryštof Milfait, 11. Šimon Sláma, 25. Jakub Barvínek; rozhodčí: Jakub Frýzl - Barbora Dusová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jakub Krejcar 8 - Ema Pilařová 23; po třetinách: 1:5, 1:1
28:00 Střely ve 2. části: 15:8
28:00 Ukončení 2. části
24:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #7 Jakub Barvínek, asistoval #5 Martin Jakl (2:6)
23:18 Vyloučen hráč #15 Filip Švejk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
20:59 Povedená akce Trutnova před bránou Chrudimi, bez zakončení
19:42 Zvoní chrudimská tyč
19:09 Chrudim se dostává do šance, bohužel mimo
18:21 Na míčku je z větší části celého utkání Trutnov
16:14 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #25 Radim Dvořák, asistoval #73 Vojtěch Švadlenka (2:5)
15:32 Trutnov tlačí a nenechává Chrudim pomalu ani rozehrát
14:01 Vhazování získává Chudim
14:00 Zahájení 2. části
14:00 Střely v 1. části: 10:6
14:00 Ukončení 1. části
10:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #40 Šimon Sláma, asistoval #17 Matouš Šindler (1:5)
09:40 Skvělý zákrok chrudimského golmana, zase neváhal a vrhl se po míčku
09:09 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #2 Kryštof Milfait, asistoval #7 Jakub Barvínek (1:4)
06:33 Jen 9 vteřin dělí dva úplně stejně vstřelené góly trutnovského celku a tím se také dostává do dvougólového náskoku
06:32 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #19 Filip Pačes, asistoval #5 Martin Jakl (1:3)
06:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #7 Jakub Barvínek, asistoval #18 Jindřich Zelenka (1:2)
06:06 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #98 Tomáš Grof, asistoval #53 David Mošner (1:1)
06:06 Po jednoduché rozehrávce z rohu Davida Mošnera z rohu na Tomáše Grofa, který byl úplně sám z první střílí až do sítě
03:57 Chrudimský golman teď zachránil střelu která mířila do pravého rohu, konečkami prstů se mu podařilo míček udržet ve hře
02:03 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #40 Šimon Sláma, asistoval #19 Filip Pačes (0:1)
02:03 Trutnov po rozehrávce Chrudimi získává míček a z první Šimon Sláma střílí nad golmana
00:01 Úvodní vhazování získává Trutnov