2

0

3.

OpenCamps Tatran Střešovice - Florbal Neratovice 6:5pn
branky: 5. Josef Křehnáč, 21. Adam Voňka, 27. Vojtěch Kucharčík, 34. Jonáš Tuma, 36. Jonáš Tuma, N Vojtěch Kucharčík - 9. Lukáš Moravec, 12. Adam Volf, 17. Adam Volf, 20. Pavel Linhart, 25. Matyáš Hýsek; rozhodčí: Jan Tůma - Tomáš Cimrman; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kvasnica ? - Vojtěch Teska ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva OpenCamps Tatran Střešovice hráč #44 Vojtěch Kucharčík a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #6 Jan Kvasnička , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva OpenCamps Tatran Střešovice hráč #64 Jonáš Tuma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč #11 Lukáš Valenta , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OpenCamps Tatran Střešovice hráč #66 Adam Voňka , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:55 Timeout OpenCamps Tatran Střešovice
35:55 Vyloučen hráč #8 Adam Rais družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
35:08 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 5:5
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma bez asistence (5:5)
33:08 Timeout Florbal Neratovice
33:08 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #84 Matúš Fiam (4:5)
31:36 Vyloučen hráč #22 Filip Juzl družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
26:22 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #44 Vojtěch Kucharčík, asistoval #84 Matúš Fiam (3:5)
24:37 GÓL Florbal Neratovice! 2:5
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #96 Matyáš Hýsek bez asistence (2:5)
20:55 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #66 Adam Voňka, asistoval #64 Jonáš Tuma (2:4)
19:28 GÓL Florbal Neratovice! 1:4
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #33 Pavel Linhart, asistoval #8 Adam Rais (1:4)
16:28 GÓL Florbal Neratovice! 1:3
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #66 Adam Volf bez asistence (1:3)
12:48 Vyloučen hráč #25 Ondřej Huml družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
11:18 GÓL Florbal Neratovice! 1:2
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #66 Adam Volf, asistoval #1 Vojtěch Teska (1:2)
08:50 GÓL Florbal Neratovice! 1:1
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #16 Lukáš Moravec, asistoval #66 Adam Volf (1:1)
08:23 Vyloučen hráč #97 Oliver David Skokan družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání
04:39 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil #56 Josef Křehnáč, asistoval #64 Jonáš Tuma (1:0)