2

0

2.

SK Florbal Benešov - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6pn
branky: 13. Kryštof Durák, 15. Ondřej Coufalík, 38. Matěj Láska, 38. Vojtěch Táborský, 43. Vít Mokoš, 45. Tomáš Hubička, N Matěj Láska - 4. Marek Hauptmann, 8. Jakub Dočekal, 13. Marek Hauptmann, 24. Josef Trčka, 24. Marek Hauptmann, 40. Mikuláš Prošek; rozhodčí: Antonín Pavlíček - Filip Rabiňák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Matyáš Mareš ? - Jan Auředník ?; po třetinách: 2:3, 0:2, 4:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #80 Matěj Láska a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #9 Tristan Benetka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #7 Tobiáš Truhelka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #31 Marek Hauptmann , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:41 GÓL SK Florbal Benešov! 6:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #60 Tomáš Hubička, asistoval #74 Mikuláš Prošek (6:6)
43:02 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
42:15 GÓL SK Florbal Benešov! 5:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Vít Mokoš, asistoval #1 Matyáš Mareš (5:6)
39:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Vlastní branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #74 Mikuláš Prošek (4:6)
37:58 Timeout SK Florbal Benešov
37:58 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #30 Vojtěch Táborský, asistoval #74 Mikuláš Prošek (4:5)
37:01 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #80 Matěj Láska z trestného střílení (3:5)
35:15 Vyloučen hráč #31 Martin France družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
29:17 Vinohrady přesilovku nevyužívají.
27:17 Vyloučen hráč #88 Ondřej Coufalík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
23:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #31 Marek Hauptmann bez asistence (2:5)
23:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Josef Trčka, asistoval #35 Hynek Trnka (2:4)
14:36 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Ondřej Coufalík, asistoval #80 Matěj Láska (2:3)
12:49 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #82 Kryštof Durák, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (1:3)
12:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
07:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal bez asistence (0:2)
03:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #31 Marek Hauptmann, asistoval #9 Tristan Benetka (0:1)