• 44 43:39
    2:3
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Draci Říčany 2:3
branky: 14. Miroslav Řehák, 34. Tristan Benetka - 16. Jakub Maxmilian Hošťálek, 35. Marek Svoboda, 44. Marek Svoboda; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Richard Iltis; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Ragač ? - Ondřej Kukol ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:2
43:39 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
43:39 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda bez asistence (2:3)
41:14 Vyloučen hráč #70 Jakub Maxmilian Hošťálek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:25 Dočekal #22 se snaží osvěžit knížku pravidel ale bezúspěšně. Říká: Albert Cibulka.
34:09 Svoboda se svojí nádhernou střelou vyrovnává na 2-2.
34:05 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda bez asistence (2:2)
33:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #9 Tristan Benetka, asistoval #22 Jakub Dočekal (2:1)
33:00 Vyloučen hráč #10 Štěpán Schneider družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
25:50 Říčany z útoku 3 na golmana neproměnují svoji šanci.
20:19 Dočekal #22 obejmul v rohu Svobodu #7 ale nevypadalo to jako přátelské shledání.
15:43 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval #33 Marek Svoboda (1:1)
13:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák bez asistence (1:0)
13:57 Řehák se svým bekhendovím blafákem oblafnul brankáře.