16:2
    Adam BRYNDA
    (Linhart)

Florbal Kladno - FBC Rakovník B 16:2
branky: 4. Václav Linhart, 6. Lukáš Sedláček, 9. Ondřej Slivka, 10. Tomáš Sochor, 10. Václav Linhart, 12. Václav Linhart, 14. Lukáš Sedláček, 14. Milan Všetečka, 15. Václav Linhart, 18. Milan Všetečka, 24. Lukáš Sedláček, 25. Václav Linhart, 29. Václav Linhart, 31. Milan Všetečka, 32. Tobiáš Chromý, 34. Adam Brynda - 26. Martin Novotný, 28. Jan Kebrle; rozhodčí: Ondřej Jícha - Vojtěch Prokop; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Neuman ? - Ondřej Jelínek ?; po třetinách: 6:0, 5:0, 5:2
36:00 Střely ve 3. části: 16:2
33:55 GÓL Florbal Kladno! 16:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #22 Adam Brynda, asistoval #7 Václav Linhart (16:2)
31:50 GÓL Florbal Kladno! 15:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #17 Tomáš Sochor (15:2)
30:18 GÓL Florbal Kladno! 14:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #14 Lukáš Sedláček (14:2)
28:20 Linhart rychlou akcí odpovídá na gól Rakovníka a dává svůj šestý gól v utkání.
28:16 GÓL Florbal Kladno! 13:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #14 Lukáš Sedláček (13:2)
27:37 Rakovník využívá přesilovou hru a snižuje na 12:2!
27:28 GÓL FBC Rakovník B! 12:2
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #73 Jan Kebrle, asistoval #71 Martin Novotný (12:2)
25:31 Vyloučen hráč #2 Marek Skřivan družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:07 Hráčům Rakovníku se podařilo prolomit obranu Kladna a dávají svoji první branku v utkání.
25:06 GÓL FBC Rakovník B! 12:1
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #71 Martin Novotný, asistoval #94 Jiří Adamec (12:1)
24:38 GÓL Florbal Kladno! 12:0
24:00 Střely ve 2. části: 20:3
23:08 GÓL Florbal Kladno! 11:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #7 Václav Linhart (11:0)
17:50 A máme tu desátý gól dnešního utkání.
17:48 GÓL Florbal Kladno! 10:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #7 Václav Linhart (10:0)
14:43 GÓL Florbal Kladno! 9:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #22 Adam Brynda (9:0)
13:25 GÓL Florbal Kladno! 8:0
13:14 GÓL Florbal Kladno! 7:0
12:00 Střely v 1. části: 13:1
11:38 GÓL Florbal Kladno! 6:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #2 Marek Skřivan (6:0)
09:51 GÓL Florbal Kladno! 5:0
09:10 GÓL Florbal Kladno! 4:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #9 Daniel Šebela (4:0)
08:24 GÓL Florbal Kladno! 3:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #8 Ondřej Slivka, asistoval #9 Daniel Šebela (3:0)
05:34 GÓL Florbal Kladno! 2:0
03:22 GÓL Florbal Kladno! 1:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #20 Milan Všetečka (1:0)
00:00 Vítám Vás u dnešního zápasu mezi Florbal Kladno a FBC Rakovník B, přeji pěknou zábavu.