• 35 34:57
    2:11
    (Slivka)

FBC Berani Kladno - Florbal Kladno 2:11
branky: 5. Tomáš Adamec, 29. Jan Dvořák - 2. Tobiáš Chromý, 10. Adam Brynda, 10. Václav Linhart, 14. Jan Vašina, 14. Václav Linhart, 17. Ondřej Slivka, 18. Ondřej Slivka, 20. Ondřej Slivka, 20. Matěj Vencl, 25. Lukáš Sedláček, 35. Václav Linhart; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Michal Lipinský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Dvořák 7, Ondřej Sládek 10, Tomáš Dvořák ? - Radim Neuman ?; po třetinách: 1:3, 0:6, 1:2
36:00 Střely ve 3. části: 13:2
35:59 Florbal Kladno potvrzuje svoji dominanci v lize a vítězí nad Berany 11:2
34:57 GÓL Florbal Kladno! 2:11
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #8 Ondřej Slivka (2:11)
33:21 Vyloučen hráč #7 Jan Dvořák družstva FBC Berani Kladno na 2 minuty za sekání
31:52 Berani se dostávájí do tempa a začínají dirigovat styl hry.
30:35 Po skvělé kombinaci trefuje Bartko helmu Neumana.
29:35 Jan Dvořák prolomil obranu hostí a snižuje na 2:10!
28:49 GÓL FBC Berani Kladno! 2:10
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #7 Jan Dvořák bez asistence (2:10)
24:52 GÓL Florbal Kladno! 1:10
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #20 Milan Všetečka (1:10)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Dvořák družstva FBC Berani Kladno
24:00 Střely ve 2. části: 16:4
20:09 Hosté drží domácí na jejich obranné půli.
19:32 GÓL Florbal Kladno! 1:9
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #17 Tomáš Sochor (1:9)
19:17 GÓL Florbal Kladno! 1:8
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #8 Ondřej Slivka, asistoval #17 Tomáš Sochor (1:8)
19:08 Sládek si připisuje další skvělý zákrok.
17:30 Slivka vymetl i druhou šibenici a zvyšuje na 7:1.
17:29 GÓL Florbal Kladno! 1:7
16:38 GÓL Florbal Kladno! 1:6
15:49 Fous proklouzl obranou hostí jako nůž máslem, bohužel gólem to nekončí.
13:24 GÓL Florbal Kladno! 1:5
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #14 Lukáš Sedláček (1:5)
13:19 Berani se nemohou vrátit do tempa v druhé části zápasu.
13:15 GÓL Florbal Kladno! 1:4
Vlastní branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #91 Jan Vašina (1:4)
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Ondřej Sládek družstva FBC Berani Kladno
12:00 Zranění neumožňuje Dvořákovi pokračocvat a v brance ho střídá Ondřej Sládek.
12:00 Střely v 1. části: 12:7
10:50 Cibulka při tvrdém souboji ztratil botu, i přesto nadále bojuje o míček.
09:40 Dvořák nestačil na Linhartovu jedovatou střelu a hosté se ujímají vedení 1:3!
09:39 GÓL Florbal Kladno! 1:3
09:20 GÓL Florbal Kladno! 1:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #22 Adam Brynda, asistoval #9 Daniel Šebela (1:2)
08:30 Slivka vyslal dělovou ránu od půlky, Dvořák si s ní skvěle poradil
08:01 Fous prověřil Neumanovu pozornost, bohužel gól z toho není.
07:37 Krejčovu teč vytáhl na poslední chvíli Neuman.
07:19 Sochorova rána míjí branku o milimetry.
06:13 Šance Cibulky končí těsně vedle branky.
04:35 Souboj Slivky a Vašiny před brankovištěm domácích vyústil v přerušení hry.
04:14 GÓL FBC Berani Kladno! 1:1
Branku družstva FBC Berani Kladno vstřelil #11 Tomáš Adamec bez asistence (1:1)
01:20 Chromý nesktuečně vymetl šibenici Dvořákovi a posílá svůj tým do vedení.
01:16 GÓL Florbal Kladno! 0:1
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #20 Milan Všetečka (0:1)
00:00 Dobrý den, vítám Vás u dnešního derby, kde se proti sobě utkají Kladenští berani a Florbal Kladno, přeji příjemnou zábavu.