• 33 32:09
    6:2
    Karel ČENĚK

SK Florbal Benešov muži C - Floor Maniacs Mělník B 6:2
branky: 2. Jakub Wroblowský, 21. Karel Čeněk, 23. Vojtěch Fortelný, 29. Petr Vyhnal, 31. Vojtěch Fortelný, 33. Karel Čeněk - 21. Lukáš Suchánek, 30. Miroslav Vašíček; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Fortelný ? - Jakub Šmucr ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 3:1
35:19 Utkání už se jen dohrává.
33:27 Po dvou střelách domácích přišla alespoň jedna pro Mělník. Mourek ale mířil mimo.
32:09 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 6:2
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #51 Karel Čeněk, asistoval #93 Jakub Wroblowský (6:2)
32:09 Zápas je zřejmě rozhodnutý, ale stále se oba týmy snaží útočit.
30:48 Oba týmy se snaží útočit. Ale Benešov více využíva otevřené obrany Mělníka.
30:46 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 5:2
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #48 Pavel Hýbek (5:2)
30:15 Suchánek má další střelu! Ale opět mimo.
29:57 Dobrý tlak formace Suchánek, Mourek, Truksa donutil benešovské k chybě.
29:53 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 4:2
Vlastní branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #63 Miroslav Vašíček (4:2)
29:45 Mělník dává góol.
29:22 Z rozehrávky se Benešov dostal k další střele. Šmucr zasahuje.
28:31 Šmucr dělá v brance Mělníka zázraky, ale v poslední části to má těžké. Opět kapituloval.
28:31 Nedáš, dostaneš!!!
28:24 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 4:1
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #85 Petr Vyhnal, asistoval #55 Vojtěch Fortelný (4:1)
27:51 Mourek, Truksa, Suchánek si vytvořili další příležitost, ale míček letěl opět mimo.
26:57 Mělník opravdu otevřel hru, chce s utkáním něco udělat, ale Benešov se tak dostává k velkým příležitostem.
25:35 Špatná komunikace při přechodu do pásma domácích poslala Benešov do příležitosti, kterou zastavil dnes famózní Šmucr.
25:02 Příležitosti jsou stále na obě branky. Zasahovat musel Maniak Šmucr.
24:29 Dobrou šanci si vytvořil Lukáš Suchánek, ale míček poslal nad branku.
24:15 Jdeme do třetí části. Favorité z Benešova vedou, mělničtí asi budou otevírat obranu, aby se dostali do šancí.
24:00 Střely ve 2. části: 7:7
23:58 Ve druhé třetině jsme viděli otevřený (útočný florbal). Ačkoli šance byly na obě strany, benešovským se podařilo dát více branek.
22:47 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #68 Martin Černý (3:1)
22:47 Benešov prolomil smůlu a Šmucr byl tentokrát krátký.
22:23 Oba brankáři drží své týmy, často se před nimi zjevují osamocení střelci, kteří ale nejsou schopní kvalitn zakončit.
21:40 Stav je nyní 2:1, ale šance pokračují na obou stranách.
21:39 Šance a šancí! Diváci se nemohou nudit.
20:19 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:1
20:13 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 1:1
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #7 Lukáš Mourek (1:1)
20:13 Ale nečekaná šance Mělníka!!!
19:51 Míček mají více florbalisté z Benešova. Dokonce měli dvě šance.
19:20 Benešov se dostal do dalšího oslabení a první půl minutu sehrál za bránou soupeře.
18:46 Vyloučen hráč #68 Martin Černý družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za sekání
18:38 Benešov měl několik střel, ale obrana Mělníka zasahuje.
17:57 Hezké kombinace benešovských, po které přišla střela ze středu. Šmucr opět předvedl povedený zákrok.
16:39 Ve druhé části Maniaci často hrají na polovině soupeře. Nyní měl šanci Suchánek, obrana Benešova ale drží.
16:03 Famózní zákrok Šmucra. Benešov se znovu řítil do otevřené obrany a mělnický golman téměř udělal rozštěp.
15:06 Únik přišel i na druhou stranu, Benešov měl hezkou šanci, ale kapitán Chlebovský střelu zblokoval, takže golman měl snadnou práci.
14:05 Po šanci Benešova, která skončila na boční síti, mělnický ýgolman vyslal Suchánka do úniku. Střela ale letěla mimo.
12:53 Tvrdík se mohl dostat do velké šance, přihrávku ale asi nečekal.
12:02 Do druhé části vstupujeme za stavu 1:0. Mělničtí si bojovně zakřičeli a jdeme na to!
12:00 Střely v 1. části: 5:9
11:10 Herrmann dvakrát prověřil brankáře hostů, ale gól nepadl a je po přesilovce.
10:35 Maniaci hrají první přesilovku utkání. Benošovští je však dobře dostupují, hra nemá větší řád.
09:29 Jindřich Robotka skvěle zasáhl u pravého manťáku, soupeř jej fauloval a Jindra se ještě dostal k hezké střele, která těsně minula šibenici.
09:27 Vyloučen hráč #54 Václav Tůma družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za hra bez florbalky
07:00 Oldřich Herrmann právě předvedl klasickou kráťovinu, ale Maniaci snadno získali míček a dostali se do nadějné šance. Golman z Benešova byl ale pouze trefen do břicha.
05:39 Oba týmy hrají útočný florbal, utkání je poměrně bojovné. U domacích spíše zasahuje braknář, u mělnických spíše kompaktní obrana.
04:30 Do jedné z největších se dostal Martin Procházka, když se mělničtí hezkou kombinací dostali k zakončení.
04:10 Maniaci sice v úvodu dostali branku, ale snaží se hrát aktivně a již měli několik šancí.
01:09 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #93 Jakub Wroblowský, asistoval #51 Karel Čeněk (1:0)
00:30 Utkání právě začalo.