• 35 34:49
    2:6
    (Zelinka)

IBK Kubánský Klan C - Lhokamo Panthers Praha F 2:6
branky: 10. Pavel Šusta, 12. Pavel Šusta - 9. Jakub Strnad, 11. Miloslav Mattes, 15. Šimon Todorov, 32. Marek Zelinka, 35. Šimon Todorov, 35. Miloslav Mattes; rozhodčí: Štěpán Weber - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Janeček ? - Aleš Vambera ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:3
34:49 GÓL Lhokamo Panthers Praha F! 2:6
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #6 Miloslav Mattes, asistoval #67 Marek Zelinka (2:6)
34:23 GÓL Lhokamo Panthers Praha F! 2:5
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #19 Šimon Todorov, asistoval #4 Vladimír Hlinka (2:5)
34:23 Šimon Todorov pěknou kličkou pojišťuje vedení Lhokama.
31:26 GÓL Lhokamo Panthers Praha F! 2:4
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #67 Marek Zelinka, asistoval #13 Tomáš Zelinka (2:4)
31:26 Spolupráce otec -  syn končí gólem.
30:14 Dvakrát před odkrytou bránou a dvakrát nenavýšil vedení svého týmu Emilu Todorov.
24:45 Pavel Janeček předvádí celý zápas skvělé zákroky a drží tak naděje svého týmu na vyrovnání.
22:54 Lhokamo drží Kubánský Klan na jeho polovině a snaží se dobýt jeho svatyni.
21:37 Pavel Šusta se objevil sám před brankářem Vamberou, míček mu při otočce utekl.
19:26 Domácí se nevzdávají a po dlouhá době se dostávají do střely od mantinelu. Ta však bránu míjí.
17:45 Další přečíslení Lhokama, avšak skóre se nemění.
17:13 Lhokamo je v druhé části více aktivní a nepouští Kubánský Klan do moc šancí.
14:26 GÓL Lhokamo Panthers Praha F! 2:3
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #19 Šimon Todorov, asistoval #8 Emil Todorov (2:3)
14:26 Pěkná kombinace trojice Tudorov, Tudorov, Vladimír Hlinka končí gólem.
14:09 Jedovatou střelu od mantinelu golman domácích s klidem chytá.
11:44 GÓL IBK Kubánský Klan C! 2:2
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil #24 Pavel Šusta z trestného střílení (2:2)
11:44 Přestupek na straně hostů. Nájezd. A máme znovu vyrovnáno.
10:44 GÓL Lhokamo Panthers Praha F! 1:2
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #6 Miloslav Mattes, asistoval #3 Josef Zelinka (1:2)
10:44 Rychlá odpověd na straně hostů, kteří jdou minutu před koncem třetiny znovu do vedení.
09:55 GÓL IBK Kubánský Klan C! 1:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil #24 Pavel Šusta, asistoval #13 Jonáš Pavlík (1:1)
09:55 Kubánský Klan nezahálí a brzy vyrovnává skóre.
08:04 GÓL Lhokamo Panthers Praha F! 0:1
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #12 Jakub Strnad bez asistence (0:1)
08:04 A máme tu první branku zápasu, kterou po individuální akci střílí Jakub Strnad.
05:48 Tomáš Zelinka sám před bránou. Golman drží čisté konto.
01:48 Hned na úvod utkání tady máme vyloučení hráče Lhokama. Domácí zatím přesilovku nevyužívají.
01:12 Vyloučen hráč #6 Miloslav Mattes družstva Lhokamo Panthers Praha F na 2 minuty za sekání