60
  • 60 59:38
    Švédsko WU19

Švédsko WU19 - Česko WU19 3:4
branky: 2. Maja Ekström, 13. Nora Parkle, 45. Maja Viström - 24. Lucie Řezáčová, 25. Eliška Chudá, 34. Michaela Kubečková, 54. Lucie Želízková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 300; zásahy brankářů: Stina Callerfjord 10 - Viktorie Karasová 19; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:1
59:55 Švédsku se nedaří najít možnost ke střele, toto už vypadá pro české barvy velice nadějně!
59:42 Česko dostává míček přes půlicí čáru.
59:38 Timeout Švédsko WU19
59:22 Bačová se rve o míček v rohu, nicméně Švédky jsou slibně rozmístěné kolem branky Karasové a čekají, kdy budou moct vystřelit.
59:02 Utkání dospělo ke svojí poslední minutě. Jak dramatická zápletka dopadne?
58:33 Rána z pravé strany naráží do švédského chumlu těl.
57:55 Defenziva Švédska zatím odolává při hře ve čtyřech. Česko si organizuje další průchod od vlastního brankoviště.
57:04 Vyloučen hráč #40 Lovisa Åström družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za vysoká florbalka
56:45 Tvrdý hit schytala vedle svojí branky Kopecká, jež se ovšem rychle zvedá a přebírá míček.
55:40 Švédsko si prostřídává s míčkem na svých holích. Mezitím probíhá kombinace.
54:50 České florbalistky vstupují do poslední pětiminutovky s nejtěsnějším náskokem. Nyní se hraje na jejich půlce.
53:34 GÓL Česko WU19! 3:4
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #10 Lucie Želízková, asistoval #11 Vanessa Rebecca Keprtová (3:4)
52:33 Rozběhnutá Ekströmová míří jen do náruče Karasové, jež neměla sebemenší problém se zákrokem.
51:57 Dlouho si rovnala míček ke střele zprava Johanssonová. Nic jí to ale nebylo platné, jelikož branku minula.
51:18 Kopecká mohla jít poměrně dlouho úplně sama dopředu, pak ovšem narazila na pozornou obránkyni a šance končí.
50:46 Havlíčková pokryla míček a pro jistotu se s ním vrátila do obrany.
50:05 Seveřanky se ze všech sil chtějí probít do prostoru, zatím jim to však není umožněno.
47:07 Trojánková vybojoval zpět už ztracený míček a Švédky se musí držet v obranném postavení.
46:36 Nyní se odhodlaly Češky k postupu přes středovou čáru, jenže dlouho vepředu nepobyly.
45:36 Fantastická Karasová vytáhla míček nad břevno! Thottová utekla všem českým hráčkám a stála už před ní pouze gólmanka, která ale natáhla ruku a vytěsnila ránu dlaní.
44:19 GÓL Švédsko WU19! 3:3
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #11 Maja Viström z trestného střílení (3:3)
44:19 Sama proti Karasové postupovala De Gysserová, která však byla zastavena nedovoleně a ještě povalila branku. Pojede se trestné střílení.
43:50 Jistotu na míčku získala Ekenlindeová a po levém křídle došla až do blízkosti českého brankoviště. Z hrazení ji ale protihráčky eliminovaly.
42:40 Johanssonová byla dobře rozběhnutá a čekala na přihrávku do brankoviště, ale Karasová dokázala zasáhnout!
42:10 Ke střele z dálky se chystala Staňková, nicméně míček ji při zpracování odskočil.
40:13 Míček je u holí švédských obránkyň, které zkouší překombinovat Češky na útočné půlce.
39:56 Poslední sekundy druhét řetiny stráví Keprtová s míčkem za vlastní brankou.
39:16 Ani s blížícím se koncem dějství české reprezentantky nepolevují a zvládají držet krok se svými rivalkami.
35:33 Balónek opouští hrací plochu a nabízí se rozehrávka pro Švédsko. Po ní se rozjíždí série nahrávek.
35:05 Bačová uchránila tělem míček před pressující formací Švédek.
34:30 Domácí tým poprvé v utkání ztrácí, když Česko vstřelilo tři branky za sebou. Nyní ale řeší nápor poblíž Karasové.
33:33 GÓL Česko WU19! 2:3
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #19 Kateřina Seemannová (2:3)
31:53 Češky mohou litovat, že nevyužili početní převahy k obratu skóre. Soupeřky se ubránily a udržely míček daleko od svojí branky.
29:31 Vyloučen hráč #14 Vilma De Gysser družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:11 České juniorky momentálně hrají se Švédskem vyrovnanou partii a střídají se v příležitostech.
25:02 Stačila necelá minuta, aby se Češky vrátily naplno do hry! Přišly dva slepené góly a opět platí remízový stav.
24:19 GÓL Česko WU19! 2:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #20 Markéta Lenfeldová (2:2)
23:28 GÓL Česko WU19! 2:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #12 Lucie Řezáčová bez asistence (2:1)
22:26 Lechnerová odhadla záměr soupeřek a bere míček do své moci.
21:57 Aktuálně se role vyměňují a Švédsko opět chce být aktivnějším družstvem.
21:30 Češky už mají za sebou oslabení a opět se snaží zahrozit v plné síle. Teď mířila jen těsně vedle Kubečková.
19:47 Ekströmová pouze přihrává. Zdá se, že Karasová protentokrát nebude muset zasahovat.
19:16 Seveřanky se snaží roztáhnout hru více do šířky, aby se jim nabídl lepší prostor ke střelbě.
18:55 Dobré bloky provází oslabení českých juniorek. Švédky se zatím snaží marně.
18:09 Vyloučen hráč #24 Kateřina Vachudová družstva Česko WU19 na 2 minuty za blokování florbalky
17:55 Kovaříková vystihla přihrávku a chystala míček Chudé, nicméně ta si nevytvořila kýženou příležitost.
16:46 Nepřesnost ve švédském postupu mohla znamenat šanci pro Česko! Útočnice přečetly rozehrávku, ale už si nepředaly balónek do palebné pozice.
16:37 Obránkyně domácího výběru na nic nečekají a sérií přihrávek chtějí jít dopředu.
15:56 Do rohu přispěchala Lechnerová a odradila švédskou formaci od útočné snahy.
15:22 Přichází ztráta v útočném postavení a Česko se musí opět věnovat činnosti v defenzivě.
14:55 Bačová uniká před napadajícími soupeřkami a daří se přesusnout hru k půlicí čáře.
14:20 De Gysserová vrací míček za sebe, aby umožnila novou variantu kombinace. Česko zůstává na vlastní polovině.
13:42 Karasová si připisuje další důležitý zákrok, když se zmocnila volného míčku v brankovišti.
12:15 GÓL Švédsko WU19! 2:0
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #12 Nora Parkle, asistoval #14 Vilma De Gysser (2:0)
11:06 Pouze do bloku míří švédský pokus. Následně se k odraženému balónku přihrnula Karasová.
10:40 Trojánková se protáhla mezi dvěma soupeřkami, jenže míček nechala za sebou a akce nepokračuje.
09:57 Švédky si daly pozor na český průnik podél pravého mantinelu. Přesto se jim ale nedaří získat míček pod kontrolu.
01:04 GÓL Švédsko WU19! 1:0
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #20 Maja Ekström, asistoval #16 Philippa Blom (1:0)