0

0

0.

BUTCHIS B - ACEMA Sparta Praha C 2:3pn
branky: 1. Jakub Kolář, 32. Jakub Daič - 10. Václav Rides, 17. Aleš Hrdina, N Jakub Svoboda; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Jan Tůma; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Samuel Stárek ? - Samuel Stündl ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #74 Jakub Svoboda a vstřelil rozhodující gól (2:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #12 Aleš Hrdina , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #74 Jakub Svoboda a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #18 Michal Kalista , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #73 Jakub Daič , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #9 Matyáš Bóday , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #73 Jakub Daič a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS B hráč #91 Filip Čáka , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
32:25 Timeout BUTCHIS B
31:29 GÓL BUTCHIS B! 2:2
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #73 Jakub Daič, asistoval #93 Jakub Kolář (2:2)
16:32 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #12 Aleš Hrdina, asistoval #52 Albert Jan (1:2)
11:53 Vyloučen hráč #74 Jakub Svoboda družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za sekání
09:01 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #11 Václav Rides, asistoval #12 Aleš Hrdina (1:1)
00:29 GÓL BUTCHIS B! 1:0
Branku družstva BUTCHIS B vstřelil #93 Jakub Kolář bez asistence (1:0)