11:3
    Tomáš PYTL
    (Eder)

Prague Tigers C - EMCO Cholerics 11:3
branky: 3. Vladimír Bradáč, 8. Roman Eder, 14. Ondřej Vomela, 20. Martin Boušek, 24. Vojtěch Řádek, 24. Vojtěch Zmrzlík, 25. Vojtěch Řádek, 27. Tomáš Pytl, 31. Vojtěch Zmrzlík, 34. Vojtěch Zmrzlík, 36. Tomáš Pytl - 17. Ondřej Popelka, 23. Ondřej Krajíček, 29. Ondřej Popelka; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 9; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála ? - Michal Holan ?; po třetinách: 2:0, 4:2, 5:1
35:36 GÓL Prague Tigers C! 11:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #78 Roman Eder (11:3)
33:56 GÓL Prague Tigers C! 10:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #13 Jiří Čaputa (10:3)
30:54 GÓL Prague Tigers C! 9:3
28:57 GÓL EMCO Cholerics! 8:3
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #7 Ondřej Popelka, asistoval #16 Martin Procházka (8:3)
28:17 Trestné střílení družstva Prague Tigers C neproměnil #78 Roman Eder.
27:15 Vyloučen hráč #16 Karel Kotyza družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání
26:44 GÓL Prague Tigers C! 8:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #23 Tomáš Pytl, asistoval #75 Vojtěch Řádek (8:2)
24:29 GÓL Prague Tigers C! 7:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Martin Boušek (7:2)
23:58 GÓL Prague Tigers C! 6:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #55 Vítězslav Matěj (6:2)
23:51 GÓL Prague Tigers C! 5:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #16 Karel Kotyza (5:2)
22:32 GÓL EMCO Cholerics! 4:2
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #17 Ondřej Krajíček, asistoval #6 Štěpán Wagenknecht (4:2)
19:22 GÓL Prague Tigers C! 4:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #23 Tomáš Pytl (4:1)
16:30 GÓL EMCO Cholerics! 3:1
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil #7 Ondřej Popelka, asistoval #6 Štěpán Wagenknecht (3:1)
14:33 Vyloučen hráč #44 Ondřej Vomela družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání
13:24 GÓL Prague Tigers C! 3:0
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #44 Ondřej Vomela, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:0)
07:12 GÓL Prague Tigers C! 2:0
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #78 Roman Eder, asistoval #44 Ondřej Vomela (2:0)
05:42 Vyloučen hráč #5 Michal Kadlec družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za sekání
02:27 GÓL Prague Tigers C! 1:0
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #27 Vladimír Bradáč, asistoval #13 Jiří Čaputa (1:0)