• 35 34:30
    1:9
    (Neumann)

FBK Vosy Praha DDM P2 B - Prague Tigers C 1:9
branky: 7. Martin Sucharda - 2. Tomáš Večeřa, 21. Vladimír Bradáč, 26. Tomáš Pytl, 27. Roman Eder, 28. Martin Boušek, 31. Jiří Čaputa, 32. Vítězslav Matěj, 33. Miroslav Neumann, 35. Martin Boušek; rozhodčí: Filip Novák - Jan Hejsler; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Krijt ? - Jan Pipek ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:7
34:30 GÓL Prague Tigers C! 1:9
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #97 Miroslav Neumann (1:9)
32:56 GÓL Prague Tigers C! 1:8
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #97 Miroslav Neumann z trestného střílení (1:8)
31:47 GÓL Prague Tigers C! 1:7
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #13 Jiří Čaputa (1:7)
30:55 GÓL Prague Tigers C! 1:6
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #13 Jiří Čaputa, asistoval #89 Tomáš Večeřa (1:6)
27:42 GÓL Prague Tigers C! 1:5
26:17 GÓL Prague Tigers C! 1:4
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #78 Roman Eder, asistoval #97 Miroslav Neumann (1:4)
25:39 GÓL Prague Tigers C! 1:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #23 Tomáš Pytl z trestného střílení (1:3)
20:45 GÓL Prague Tigers C! 1:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #27 Vladimír Bradáč, asistoval #13 Jiří Čaputa (1:2)
09:55 Vyloučen hráč #69 Jakub Janda družstva Prague Tigers C na 2 minuty za zdržování hry
06:28 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 1:1
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #30 Martin Sucharda, asistoval #52 Petr Stránský (1:1)
01:22 GÓL Prague Tigers C! 0:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #89 Tomáš Večeřa bez asistence (0:1)